Demi Lovato - nowa piosenka już niebawem?! Hashtag #DemiIsComing króluje na Twitterze!

2020-01-14 22:50 MK
Demi Lovato
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Po trwającej kilkanaście miesięcy przerwy od wydawania muzyki, Demi Lovato powraca z solowym materiałem. Na ten dzień czekali wszyscy fani ex-gwiazdy Disneya, która w ostatnim czasie zmagała się z problemami osobistymi. Kiedy usłyszymy nowe piosenki, nad którymi artystka pracowała w studiu nagraniowym? Poznaj najważniejsze szczegóły dotyczące powrotu Demi na ESKA.pl.

Demi Lovato - nowa piosenka będzie miała swoją premierę szybciej, niż się spodziewaliśmy? Wszystko na to wskazuje! Amerykańska wokalistka, która swoją karierę zaczynała jako jedna z gwiazd Disney Channel, już dawno temu zdecydowała, że śpiewanie sprawia jej więcej radości, aniżeli granie w produkcjach filmowych czy też w serialach. Do tej pory, Demi Lovato wydała sześć albumów studyjnych, a single takie jak Skyscraper, Heart Attack czy Sorry Not Sorry cieszyły się bardzo dużą popularnością na całym świecie, również w Polsce.

W ostatnich latach, artystka pojawiała się również gościnnie w piosenkach innych wykonawców. Mogliśmy usłyszeć ją między innymi w duecie z Luisem Fonsim - autorem hitu Despacito, jak również w kawałku Solo, będącym efektem współpracy z Clean Bandit. Niestety, w lipcu 2018 roku świat obiegła smutna informacja, że gwiazda trafiła do szpitala wskutek nadużycia nielegalnych substancji. Gdy było już po wszystkim, piosenkarka zapowiedziała, że powróci do studia nagraniowego i wyda nową muzykę, kiedy poczuje, że jest na to gotowa. Wiele wskazuje na to, że ten czas już nastał!

Demi Lovato - nowa piosenka

We wtorek, 14 stycznia 2020 roku, w trendach na Twitterze pojawiło się hasło #DemiIsComing, co po prostu oznacza, że Demi nadchodzi! Nie wzięło się ono znikąd. Organizatorzy gali wręczenia nagród Grammy, uznawanych za najbardziej prestiżowe statuetki na rynku muzycznym, ogłosili, że Demi Lovato jest jedną z artystek, które uświetnią wydarzenie swoim występem na żywo. Gala odbędzie 27 stycznia 2020 roku o godzinie 2:00 czasu polskiego.

Najnowsze