Bond 25 - piosenka z filmu w wykonaniu Billie Eilish. No Time To Die będzie hitem?

2020-01-14 20:48 MK
Billie Eilish
Autor: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

W każdej plotce jest ziarenko prawdy. Przekonali się o tym fani Billie Eilish, która oficjalnie potwierdziła, że nagrała utwór do nadchodzącej części filmu o przygodach Jamesa Bonda. Tym samym, jest ona najmłodszą wokalistką, która dostąpiła tego zaszczytu. Poznaj wszystkie najważniejsze informacje na temat projektu już teraz na ESKA.pl.

Billie Eilish - piosenka z filmu Bond 25 z pewnością zachwyci wszystkich fanów tej zdolnej 18-latki. Po tym, jak amerykańska wokalistka szturmem podbiła listy przebojów swoim hitem Bad Guy, dla wielu oczywistym stało się, że ma ona przed sobą świetlaną przyszłość w świecie muzyki. Nie dość, że wszystkie teledyski Billie generują miliony wyświetleń w serwisie YouTube, to jej album When We All Fall Asleep, Where Do We Go okazał się być najchętniej kupowanym krążkiem na całym świecie w 2019 roku. Do tej pory, nabyło go blisko 5 milionów osób. Całkiem niezły wynik jak na debiutantkę, prawda?

W ostatnim czasie, w sieci pojawiło się sporo spekulacji dotyczących tego, kto będzie wykonywał utwór przewodni do kolejnej części przygód nieustraszonego agenta Jamesa Bonda, zatytułowanej Bond 25. Najczęściej mówiło się o zaangażowaniu do projektu Beyonce i jej męża Jay'a Z oraz właśnie idolki nastolatków na całym świecie, czyli Billie Eilish. Jak już jednak wiadomo, w filmie, który zadebiutuje w kinach w kwietniu tego roku, usłyszymy autorkę hitu Xanny.

Billie Eilish - piosenka z Bonda

Możliwość zaśpiewania piosenki do filmu o losach Bonda to nie lada wyróżnienie. W przeszłości, w produkcjach można było usłyszeć hity największych legend muzyki popu - Madonny, Tiny Turner czy też Adele. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, Billie Eilish zdradziła, że to właśnie ona dostała szansę zaprezentowania swojej piosenki w filmie, na którego premierę czekają miliony osób na całym świecie. Tytuł kawałka, który powinien zostać wydany w niedalekiej przyszłości to No Time To Die.

Najnowsze