Demi Lovato ft. Cher Lloyd - Really Don’t Care: lyric video z fanami promuje nowy singiel Demi! [VIDEO]

2014-05-17 16:00

Demi Lovato Really Don't Care z Cher Lloyd wybrała na swój nowy singiel z płyty DEMI. Piosenkę promuje wideo ze słowami zamieszczone na YouTube w połowie maja 2014 roku. Lyric video do Really Don't Care to nagranie z fanami wokalistki szalejącymi... u jej boku! Zobacz, jak reagowali na widok swojej idolki już teraz na ESKA.pl!

Really Don't Care Demi Lovato ft. Cher Lloyd doczekało się lyric video na YouTube. Wszystko to ze względu na to, że numer został wybrany na nowy singiel Demi Lovato z płyty zatytułowanej po prostu DEMI. Kawałek to już czwarta piosenka promująca krążek. Co w wideo ze słowami do Really Don't Care? Klipem pop gwiazda chciała podziękować swoim fanom za ich wsparcie na przestrzeni ostatnich lat.

W tym celu na plan zdjęciowy zostali zaproszeni najwierniejsi wielbiciele Demi Lovato. Kręcąc lyric video nie wiedzieli, że w studiu obecna jest też ich idolka, która po chwili dołącza do nich przed kamery. Reakcje fanów są bezcenne.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy? Zobacz!

W lyric video do Really Don't Care Demi Lovato w duecie z Cher Lloyd możemy wyłapać też kilka z osób z ekipy Lovato: ochroniarze, asystenci... . Całość utrzymana jest w klimacie zabawy i beztroskich wygłupów. Zapraszamy do oglądania ;).

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze