Demi Lovato - ballada Anyone po polsku. Ten tekst wzruszy każdego!

2020-01-31 15:15 MK
Demi Lovato na Grammy 2020
Autor: Matt Sayles/Invision/AP/East News

Gdy Demi Lovato ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jej najnowszy numer będzie miał swoją premierę na gali rozdania nagród Grammy, fani nie mieli wątpliwości, że gwiazda zaskoczy emocjonalnym utworem, w którym zmierzy się ze swoją przeszłością. Piosenka Anyone to zdaniem Lovatics jeden z najpiękniejszych kawałków w repertuarze wokalistki. Na ESKA.pl już teraz możecie posłuchać go po polsku.

Demi Lovato - piosenka Anyone wzruszyła zapewne niejednego wielbiciela talentu artystki, która swoją karierę zaczynała w produkcjach Disney Channel. Ostatnie lata były naprawdę ciężkie dla wykonawczyni hitu Heart Attack. W lipcu 2018 roku, świat obiegła informacja, że artystka trafiła do szpitala wskutek przedawkowania nielegalnych substancji. W trudnych chwilach, poza rodziną, wspierali ją fani z całego świata, którzy z niecierpliwością oczekiwali jej powrotu na scenę muzyczną.

W styczniu 2020 roku, za pośrednictwem mediów społecznościowych, Demi Lovato ogłosiła, że jej singiel Anyone będzie miał swoją premierę podczas gali rozdania nagród Grammy - najbardziej prestiżowych statuetek muzycznych na świecie, traktowanych jako odpowiedniki Oscarów. Ubrana w białą suknię gwiazda ledwo powstrzymywała łzy, śpiewając kolejne wersy swojej emocjonalnej ballady. Lovatics z całego świata zgodnie orzekli, że to najpiękniejszy utwór w całej karierze piosenkarki, która na swoim koncie ma już sześć albumów studyjnych. Na ESKA.pl posłuchacie coveru Anyone w całości po polsku.

Demi Lovato - Anyone po polsku

Słuchając Anyone od Demi Lovato, ciężko powstrzymać łzy! Jeśli jeszcze nie słuchaliście tej piosenki, bądź nie wiecie, o czym gwiazda w niej śpiewa, to dzięki coverowi Marty Gawęckiej, odkryjecie płynące z niej przesłanie. Zdaniem internautów, prowadząca swój kanał na YouTubie wokalistka doskonale oddała emocje, jakie Demi chciała w niej zawrzeć. Posłuchajcie wyjątkowego coveru poniżej.

Najnowsze