DEMI - Demi Lovato: zobacz tracklistę nowego krążka gwiazdy. Na płycie duet z Cher Lloyd! Będzie hit? [VIDEO]

2013-04-04 16:41

Nowa płyta Demi Lovato zatytułowana DEMI jest już gotowa. Piosenkarka pochwaliła się fanom tracklistą swojego czwartego solowego krążka, na którym znajdziemy trzynaście piosenek. Wśród nich największe zainteresowanie budzi Really Don't Care w duecie z Cher Lloyd!

DEMI to tytuł czwartej studyjnej płyty Demi Lovato, która na sklepowe półki zgodnie z zapowiedziami sztabu wokalistki trafi już 14 maja 2013 roku. Piosenkarka poczęstuje swoich fanów trzynastoma nowymi piosenkami. Wśród nagranych kawałków największą ciekawość budzi duet Demi z Cher Lloyd znaną z X Factor UK.

Ich wspólny kawałek zatytułowany Really Don't Care z pewnością wybranie zostanie nie jeden z singli. Pierwszym z nich jest piosenka Heart Attack, którą krytycy muzyczni w Stanach określili jako połączenie rockowego stylu Lovato z topowymi bitami w stylu dubstep.

>>> Heart Attack - Demi Lovato na żywo u Jimmy'ego Kimmela! Zobacz, jak gwiazda promuje swój krążek DEMI [VIDEO]

Tak prezentuje się cała tracklista DEMI od Demi Lovato:

1.  Heart Attack
2.  Made In the USA
3.  Without the Love
4.  Neon Lights
5.  Two Pieces
6.  Nightingale
7.  In Case
8.  Really Don’t Care’ Feat. Cher Lloyd
9.  Fire Starter
10. Something That We’re Not
11. Never Been Hurt
12. Shouldn’t Come Back
13. Warrior


Zobacz na Eska.pl lyric video do Heart Attack - Demi Lovato!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE