Deklaracja maturalna 2020 poprawka - ostatnia chwila na złożenie wniosku

2020-08-13 12:31 Patrycja Obarowska
Matura 2020 - język angielski. Reakcje uczniów na zadania
Autor: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News Matura 2020 - język angielski. Reakcje uczniów na zadania

Deklaracja maturalna 2020 poprawka! To ostatni dzwonek na złożenie wniosku o ponowne podejście do egzaminu maturalnego w tym roku! Wszyscy maturzyści, którzy nie zdali jednego obowiązkowego egzaminu na maturze mają szanse przystąpić do poprawki, która odbędzie się we wrześniu! Sprawa jednak nie jest tak prosta i wymaga złożenia wcześniejszej deklaracji! To ostatnia chwila na złożenie stosownych dokumentów!

Deklaracja maturalna 2020, egzamin poprawkowy! Każdy tegoroczny maturzysta, któremu powinęła się noga na egzaminie może podjeść do niego ponownie we wrześniu 2020, pod warunkiem, że nie zdał tylko i wyłącznie jednego egzaminu obowiązkowego. W przypadku podwójnej klęski, możliwość poprawienia matury przesuwa się o kolejny rok. Poprawianie matury jest jednak bardziej złożoną sprawą, którą wcześniej poprzedza stosowna dokumentacja. Okazuje się, że każdy absolwent szkoły średniej, który chce ponownie podejść do egzaminu maturalnego musi złożyć specjalną deklarację maturalną umożliwiającą pojawienie się w salach egzaminacyjnych w terminie poprawkowym. Sprawę te należy potraktować poważnie, aby nie przespać momentu składania wniosku. To już ostatni dzwonek na przygotowanie i oddanie deklaracji maturalnej 2020. 

Deklaracja maturalna 2020 - poprawka 

Deklaracja maturalna 2020 jest niezbędnym dokumentem umożliwiającym ponowne podejście do egzaminu dojrzałości jeszcze we wrześniu 2020. Jednak, aby móc przystąpić do matury poprawkowej, maturzysta musi do 14 sierpnia 2020 złożyć pisemny wniosek o zamiarze ponownego podejścia do egzaminu. W najbliższy piątek mija termin złożenia deklaracji maturalnej. 

Deklaracja maturalna 2020 - wniosek 

Deklaracja maturalna 2020 jest dostępna dostępna na stronie internetowej CKE, jako załącznik do informacji na temat tegorocznych wyników matur.

Bezpieczna szkoła. Koronaporadnik "Będzie dobrze" Adama Federa odc. 38

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze