Zwiastun Deadpool & Wolverine

i

Autor: YouTube/Ryan Reynolds

na topie

Deadpool & Wolverine - piosenka ze zwiastuna to ponadczasowy hit. Przypominamy tytuł i wykonawcę!

2024-04-24 12:06

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Deadpool & Wolverine", w którym główne role grają Hugh Jackman i Ryan Reynolds. Widzowie mogą usłyszeć w nim wielki hit lat 80. Kto śpiewa ponadczasowy utwór użyty w zapowiedzi jednej z najbardziej wyczekiwanych premier kinowych tego roku? Przypominamy.

"Deadpool & Wolverine" - piosenka ze zwiastuna to wielki hit lat 80. Czy przeżyje on swoją drugą młodość? To niewykluczone, biorąc pod uwagę to, co zadziało się wokół piosenek "Murder On The Dancefloor" Sophii Ellis-Bextor czy "Unwritten" Natashy Bedingfield. Za sprawą obecności w popularnych produkcjach numery powróciły na listy przebojów na całym świecie i wygenerowały setki milionów odsłon w serwisach cyfrowych. Do sieci trafił właśnie zwiastun wyczekiwanej produkcji "Deadpool & Wolverine", w której główne role grają Hugh Jackman i Ryan Reynolds. Zainteresowanie premierą jest ogromne. Trwający niespełna 3 minuty klip wygenerował bowiem już 25 milionów odsłon na samym YouTubie. W tle widzowie mogą usłyszeć jeden z najważniejszych utworów w historii popkultury. Nie możecie przypomnieć sobie jego tytułu? Przychodzimy z pomocą!

"Deadpool & Wolverine" - piosenka

W zwiastunie "Deadpool & Wolverine" użyty został fragment utworu "Like a Prayer" z repertuaru królowej popu Madonny. Piosenka miała swoją oficjalną premierę w marcu 1989 roku i z miejsca stała się globalnym hitem. W odniesieniu ogromnego sukcesu z pewnością pomógł nakręcony do niej teledysk, w którym Madonna tańczy na tle płonących krzyży i ma romans z czarnoskórym świętym. Za wideoklip w reżyserii Mary Lambert papież Jan Paweł II groził nawet artystce ekskomuniką. "Like a Prayer" to bez wątpienia ponadczasowy kawałek i jeden z największych hitów wokalistki. Czy czeka go druga młodość? Oby!

Aktorzy, do których WSZYSCY stracili szacunek | To Się Kręci #32