Gwiazdy

Dawno niewidziana Iga Wyrwał wróciła i znowu olśniła na salonach. Tak dziś wygląda seksowna modelka

Była gwiazdą okładek magazynów dla panów, a jej rozbierane sesje wzbudzały kontrowersje. 15 lat temu Iga Wyrwał miała swoje "pięć minut", a jej imponujących rozmiarów biust robił karierę na Wyspach i w Polsce. Co dziś słychać u ślicznej modelki, która wywijała na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"? Sprawdziliśmy, jak dziś wygląda Iga Wyrwał, która niedawno pojawiła się pokazie przedpremierowym filmu "Horyzont. Rozdział 1".

Spis treści

  1. Kim jest Iga Wyrwał?
  2. Iga Wyrwał w programie "Taniec z Gwiazdami"
  3. Iga Wyrwał metamorfoza. Tak kiedyś wyglądała
  4. Co dziś robi i jak wygląda Iga Wyrwał?

Kim jest Iga Wyrwał?

Brytyjczycy okrzyknęli ją posiadaczką "najpiękniejszego biustu na świecie". Polka na Wyspach była także "najseksowniejszym momentem 2008 roku".

Iga Wyrwał to pochodząca z Kalisza fotomodelka, która zawojowała polski show-biznes w 2008 roku. Urodzona w 1989 roku celebrytka od najmłodszych lat marzyła o karierze w modelingu – chciała pozować i chodzić po wybiegu, ale jej zawodowa droga potoczyła się inaczej.

W wieku 17 lat Iga wyjechała do Wielkiej Brytanii i tam zaczęła prezentować swoje wdzięki na łamach największych magazynów dla panów. Przez pewien czas była jedną z najpopularniejszych dziewczyn trzeciej strony – to określenie, które w latach 70. wprowadził brytyjski tabloid The Sun dla modelek, których zdjęcia topless były publikowane właśnie na tej stronie.

(…) zawsze chciałam być modelką, choć myślałam raczej o tym, żeby pokazywać się w ubraniach, a nie na rozbieranych sesjach. Natura obdarzyła mnie niezwykle hojnie. Początkowo było to dla mnie przekleństwem, bo nie mogłam robić tego, co naprawdę chciałam, czyli klasycznego modelingu. Teraz z tego przekleństwa korzystam – wyznała w wywiadzie dla tygodnika Praca i życie za granicą.

Przeczytaj: Biust Ewy Sonnet robił furorę. Zobacz, jak dziś wygląda słynna modelka

Zdjęcia Igi Wyrwał pojawiały się w Playboyu i brytyjskim Nuts. O 19-latkę z Kalisza szybko upomniał się polski show-biznes.

Iga Wyrwał w programie "Taniec z Gwiazdami"

Iga Wyrwał przyjęła zaproszenie do udziału w popularnym tanecznym show jesienią 2009 roku. Popis jej tanecznych umiejętności mogliśmy oglądać w 10. edycji "Tańca z gwiazdami", którą wygrała Anna Mucha.

Iga Wyrwał nie zrobiła furory w programie, a z tanecznej rywalizacji odpadła niemal na samym starcie. W parze z Łukaszem Czarneckim zajęła 11., przedostatnie miejsce. Niedługo potem w mediach pojawiła się informacja o tym, że Iga Wyrwał jest w czwartym miesiącu ciąży. Tak zakończył się jej romans z polskim show biznesem.

Iga Wyrwał metamorfoza. Tak kiedyś wyglądała

Zmysłowa blondynka wróciła później do Anglii, gdzie planowała pójść na studia aktorskie. Wyrwał wystąpiła w show "The Kevin Bishop Show", a później zagrała epizod w filmie "Wasza wysokość" z Jamesem Franco i Natalie Portman w rolach głównych. W 2011 roku modelka wróciła do Polski w towarzystwie prawie rocznego synka - Oliviera.

Iga Wyrwał pojawiła się w studio "Dzień Dobry TVN" kompletnie odmieniona. W kruczoczarnych włosach opowiadała Kindze Rusin o tym, jak zmieniło ją macierzyństwo.

Moje życie się bardzo zmieniło, moje życie jest podporządkowane głównie jemu, zawsze jest jako pierwszy, we wszystkim co robię, najpierw jest on, a później ja – powiedziała.

Co dziś robi i jak wygląda Iga Wyrwał?

Iga Wyrwał ma dziś 34 lata. Na Instagramie opisuje siebie jako: królową majsterkowania, filozofkę na pół etatu; fotografkę hobbystkę, modelkę i aktorkę.

Iga Wyrwał spełnia się dziś przede wszystkim w roli mamy. Jej syn ma już 13 lat. "Jestem z niego taka dumna i pełna podziwu. Tak wiele uczymy się od siebie każdego dnia" – napisała Iga na Instagramie.

Zobacz w galerii, jak zmieniła się Iga Wyrwał. Kiedyś była jednym z najgorętszych nazwisk w w Wielkiej Brytanii, a dziś?