Dawid Podsiadło zrobił fanom niespodziankę. Ta wersja W dobrą stronę wywołuje ciarki!

2020-09-29 11:30 Maksymilian Kluziewicz
Koncert Taco i Podsiadło 28.09.2019
Autor: Darek Golik

Chociaż ciężko w to uwierzyć, to od wspólnego koncertu Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya minął już rok. Z tej okazji najpopularniejszy polski wokalista podzielił się niepublikowanym dotąd wideo. Fani w końcu mogą obejrzeć profesjonalne nagranie występu z wielkim hitem W dobrą stronę. Zobaczcie ten zapierających dech w piersiach moment już teraz na ESKA.pl.

Dawid Podsiadło - występ z piosenką W dobrą stronę to niespodzianka, jaką wokalista przygotował dla wszystkich swoich fanów z okazji rocznicy pamiętnego koncertu na Stadionie Narodowym. Gdy artysta był uczestnikiem programu X Factor, chyba nikt nie pomyślał, że za kilka lat będzie bezsprzecznie najpopularniejszym piosenkarzem w naszym kraju. Dawid Podsiadło nie ma sobie równych. Jego płyty pokrywają się licznymi certyfikatami, a bilety na koncerty wyprzedają w zaledwie kilka minut. Tak było w przypadku Małomiasteczkowej Trasy, Wielkomiejskiego Tour, Leśnej Muzyki czy koncertów stadionowych, które zostały przełożone na 2021 roku.

Autor hitu Nie ma fal nie miał też problemu z wyprzedaniem Stadionu Narodowego, na którym występowały największe gwiazdy muzyki: Madonna, P!nk czy zespół Metallica. Dawid Podsiadło zorganizował show wspólnie z Taco Hemingwayem, które odbyło się 28 września 2019 roku. Po roku od tego historycznego wydarzenia artysta opublikował w sieci wykonanie kawałka W dobrą stronę.

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dawid Podsiadło - koncert na Stadionie Narodowym

Dziesiątki tysięcy fanów, zapierające dech w piersiach aktualizacje, zespół na żywo i jeden artysta - to wszystko mogą zobaczyć fani Dawida Podsiadło w najnowszym wideo zamieszczonym na jego kanale na YouTubie. Wokalista opublikował trwający ponad 7 minut występ z piosenką W dobrą stronę. Warto wspomnieć, że nie jest to pierwsze profesjonalne nagranie z pamiętnego koncertu. W sieci dostępne jest też wykonanie Nieznajomego. Przeżyjcie ten moment jeszcze raz!

Najnowsze