Dawid Podsiadło zaskoczył fanów. Wybrał singiel i zapowiedział premierę wyinyla

i

Autor: Lea Harmoza / Sony Music Poland Dawid Podsiadło zaskoczył fanów. Wybrał singiel i zapowiedział premierę wyinyla

ARTYSTA ZDECYDOWAŁ

Dawid Podsiadło zaskoczył fanów. Wybrał singiel i zapowiedział premierę winyla

2024-05-13 11:26

Premiera „Lat Dwudziestych” była niewątpliwie jednym z najgorętszych wydarzeń muzycznych 2022 roku! Właśnie przyszedł czas na reedycję pokrytego poczwórną platyną, czwartego studyjnego albumu Dawida Podsiadło. Wkraczamy w erę „Lat dwudziestych z kawałkiem” w streamingu i zaczynamy odliczanie do premiery wyjątkowego winyla!

Spis treści

  1. Dawid Podsiadło - nowy singiel 2024
  2. Dawid Podsiadło - winyl Lata Dwudzieste

Ostatnia, świetnie przyjęta studyjna płyta jednego z najchętniej streamowanych polskich artystów (2,4 mln słuchaczy miesięcznie) została wzbogacona m.in. o jeden z największych przebojów zespołu Myslovitz, “Długość dźwięku samotności”, który został zarejestrowany podczas koncertu na Stadionie Śląskim w Chorzowie 25 czerwca 2022 r. z udziałem 65 000 widzów, którzy śpiewali tłumnie razem z Dawidem Podsiadło i Arturem Rojkiem. To nie lada gratka dla potężnej grupy fanów obu artystów.

Dawid Podsiadło - KONCERTY 2024 potwierdzone! Gdzie i kiedy się odbędą?

short_kizo_bletka_duet z podsiadło

Tych, którzy pamiętają niezwykle poruszające wykonanie „mori” podczas Bestsellerów Empiku w 2022 roku ucieszy fakt, że rejestracja tego występu również weszła na tracklistę. Na reedycji, obok trzynastu utworów z podstawowej wersji albumu, znalazły się także m.in. dwa single związane z uniwersum Cyberpunka: „Let you down” stworzony specjalnie do serialu „Cyberpunk: Edgerunners” i „Phantom Liberty”, będący motywem przewodnim wyczekiwanego dodatku do CP2077.

Dawid Podsiadło - nowy singiel 2024

Dawid Podsiadło wybrał kolejny singiel radiowy ze swojego albumu "Lata Dwudzieste". Po takich hitach jak "Post", "Tazosy", "To co masz ty", czy "Mori" następnym utworem promującym krążek jest "Nie lubię cię".

Dawid Podsiadło - winyl Lata Dwudzieste

Swoje miejsce znalazły też utwory, które powstały w ramach tworzenia albumu, ale jak przyznaje Dawid: „żeby ujrzeć światło dzienne musiały trochę dojrzeć. „Kolce i róże” to jeden z moich najbardziej intymnych utworów, a „dobranocpapa” to wzruszająca mnie wizja ostatniego tańca przed końcem świata.”

„Lata dwudzieste z kawałkiem” to niewątpliwie zbiór najpiękniejszych muzycznych wspomnień i najważniejszych wydarzeń z prywatnej końcówki lat dwudziestych Artysty. To także zamknięcie kolejnego, ważnego, muzycznego rozdziału. I to we właściwym dla Dawida, spektakularnym stylu, o czym można się przekonać patrząc na zdjęcia albumu, który od dziś można zamówić w preorderze na stronie.

To bardzo wyjątkowe, szalone wydanie limitowanego winyla w wersji rozkładanka z pozytywką. A skąd taka nazwa? – zapytacie. Przekonacie się jak tylko do Was dojdzie, powiedział Dawid Podsiadło.

Dawid Podsiało - vinyl Lata Dwudzieste z Kawałkiem

i

Autor: Sony Music Poland