Dawid Podsiadło zakochany? Wyznał radosną nowinę podczas swojego koncertu!

Freekwencja Festiwal. Dawid Podsiadło zagra koncert w Białymstoku, ale pod jednym warunkiem
Autor: M. Murawski Dawid Podsiadło zagra koncert w Białymstoku, ale pod jednym warunkiem

Dawid Podsiadło podczas jednego ze swoich koncertów ogłosił ważną nowinę! Artysta ogłosił ze sceny, że jest zakochany, a jego serce już nie jest do wzięcia. Kim jest wybranka popularnego piosenkarza i jak na tę informację zareagowały fanki Dawida Podsiadło? Więcej na ESKA.pl!

Dawid Podsiadło już nie do wzięcia! Artysta podczas jednego ze swoich koncertów wyznał fanom radosną nowinę. Mówienie o życie prywatnym nie jest w jego stylu. Dawid Podsiadło to polski artysta, który rzadko udziela wywiadów, a kiedy już to robi w stu procentach opowiada w nich o muzyce lub wszystkim, co jest ściśle związane z jego karierą. Skromny wokalista nie lubi opowiadać o sobie, a głos zabiera raczej w ważnych i bieżących sprawach, chociażby w przypadku zachęcenie widzów do wzięcia udziału w wyborach prezydenckich. Podczas ostatniego koncertu coś jednak się zmieniło i Dawid poczuł potrzebę podzielenia się z fanami ważną i radosną nowiną. Wokalista wyznał będąc na scenie, że jest zakochany i że od jakiegoś czasu jest w związku. Kim jest wybranka popularnego wokalisty? Dawid Podsiadło zdradził swoim fanom tylko tyle, że jego serce już nie jest do wzięcia, a o swoim życiu prywatnym w dalszym ciągu nie lubi rozmawiać publicznie.

Dawid Podsiadło - dziewczyna

Dawid Podsiadło ma dziewczynę, jednak nie wiemy kim jest wybranka jego serca. Wokalista nie zdradził żadnych szczegółów na temat prywatnej relacji.

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś
Najnowsze