Dawid Podsiadło zagrożeniem dla Pawła Domagały! Najciekawszy pojedynek jesieni!

2018-10-08 16:41 rw
Dawid Podsiadło zagrożeniem dla Pawła Domagały! Najciekawszy pojedynek jesieni!
Autor: Dawid Podsiadło (fot. Sony Music Polska/Jacek Kołodziejski/serwis: management artysty), Paweł Domagała (fot. WBF)

Dawid Podsiadło vs Paweł Domagała - w Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA zanosi się na jeden z najwiekszych pojedynków jesieni! Przekonajcie się sami wchodząc na ESKA.pl

Dawid Podsiadło i Paweł Domagała liczą na Wasze głosy w ramach Podwójnej Gorącej 20! Zapowiada się jeden z najgorętszych pojedynków jesieni 2018, a o tym kto go wygra - zadecydują słuchacze Radia ESKA. O tytuł najgorętszego hitu jesieni z pewnością powalczy również Dynoro z hitem In My Mind, Calvin Harris z Promisses, Loud Luxury z Body, czy chociażby The Prince Karma z hipnotycznym Later Bitches. Fani 5 Seconds Of Summer zrobią jednak wszystko, by to Youngblood było najczęściej w czołówce listy hitów ESKI!

Paweł Domagała vs Dawid Podsiadło - Podwójna Gorąca 20

W 57. notowaniu najważniejszej listy hitów w Polsce, to właśnie popularny aktor ze swoim romantycznym nagraniem pt. Weź nie pytaj, zajął 1. miejsce. Jak długo będzie dzierżył berło i koronę? Być może tydzień, bo Dawid Podsiadło właśnie zwiększył swoje szanse na sukces w PG20. Artysta wypuścił drugi singiel z nadchodzącej wielkimi krokami płyty i już utwór Nie Ma Fal zbiera pozytywne opinie w sieci. Co więcej w ścisłym notowaniu 40. najpopularniejszych hitów w Polsce od kilku tygodni jest Małomiasteczkowy! Jaką pozycję zajmą piosenki Dawida Podsiadło już w niedzielę, 14 października? Zdecydujcie głosując i układając 58. notowanie już teraz!

Podwójna Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Co działo się w Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA w niedzielę, 7 października 2018? Oto skrót VIDEO i Michu Sobkowski! 

Najnowsze