Dawid Podsiadło w Warszawie z wyjątkowymi gośćmi!

2016-12-09 12:03

Dawid Podsiadło w Warszawie wystąpi na zamknięcie trasy Andante Cantabile Tour w Warszawie! Wokaliście na scenie towarzyszyć będą wyjątkowi goście.

Dawid Podsiadło w Warszawie! Po spektakularnym sukcesie wiosennej trasy „Son of Analog Tour” Dawid Podsiadło ruszył z koncertami promującymi płytę Annoyance and Disappointment. Bilety na wszystkie wydarzenia wyprzedały się w błyskawicznym tempie. Wszystko dlatego, że różniły się od poprzednich występów. Podczas Andante Cantabile Tour Dawid z zespołem wykonuje premierowo utwory przygotowane specjalnie na tę okazje, a także zupełnie nowe aranżacje dobrze już znanych kompozycji. Dodatkowo w każdym z odwiedzonych miast na scenie pojawiają się goście.

Dawid Podsiadło w Warszawie - goście

Finał trasy odbędzie się w Warszawie. Ostatni koncert Dawid Podsiadło zagra w piątek 9 grudnia na Torwarze. Podczas koncertu na warszawskim hali z gościnnym udziałem wystąpią: Artur Rojek, Kortez, Mela Koteluk, Natalia Nykiel, Organek, Piotr Zioła oraz Ten Typ Mes.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze