Dawid Podsiadło w piosence dla dziewczyn! Swoją zwrotką zaskakuje

2020-02-13 13:07 RW
Dawid Podsiadło w piosence dla dziewczyn! Swoją zwrotką zaskakuje
Autor: M.Murawski Dawid Podsiadło w piosence dla dziewczyn! Swoją zwrotką zaskakuje

Dawid Podsiadło pojawił się gościnnie w drugim singlu promującym nowy album Rasmentalism. Wcześniej krążek Geniusz, w pierwszym utworze, zapowiedział Białas. Po rapowym utworze przyszedł czas na inspirację starym, klasycznym R&B.

Dawid Podsiadło w nowej piosence śpiewa dla dziewczyn? Tak właśnie jest, o czym opowiedział Ment XXL z zespołu Rasmentalism: - Najbardziej byśmy chcieli robić muzykę dla dziewczyn, bo dziewczyny są spoko. Mateusz i Dawid też tak myślą. Z szacunkiem do niezastąpionych czasów królowania r&b, ale bardziej współcześnie. Utwór zatytułowany Numer jest dla Ciebie. Kiedy klawiatura Rasa odmówiła posłuszeństwa z pomocą przyszedł Vito Bambino, którego refren otworzył absolutnie wszystkie drzwi.

Zobacz: Białas gościnnie u Rasmentalism! Piosenka Dzisiaj Nie Zasnę zapowiedzią płyty Geniusz!

Rasmentalism - piosenka Numer

Można było śmiało stwierdzić "mamy to", ale nie w tym wypadku:- Temat utworu z Dawidem wisiał w powietrzu od jakiegoś czasu, ale czekaliśmy na numer który siądzie w 100% - mówi Ras. I tym sposobem mamy wielką przyjemność zaprosić do przesłuchania utworu„Numer w absolutnie doborowej obsadzie.

Za klimatyczny obrazek odpowiada, tak jak przy Dzisiaj nie zasnę, Kolektyw Widok.

 

Płyta Geniusz pojawi się nakładem Sony Music Poland, a jej premiera zaplanowana jest na 27.03.2020. Na stronie https://www.rasmentalism.com dostępny jest pre-order edycji limitowanej nowego krążka, która zawiera zmienioną poligrafię, pakiet wlepek, plakat oraz dodatkową muzykę.

Najnowsze