Białas gościnnie u Rasmentalism! Piosenka Dzisiaj Nie Zasnę zapowiedzią płyty Geniusz!

2020-01-30 15:08
Białas gościnnie u Rasmentalism! Piosenka Dzisiaj Nie Zasnę zapowiedzią płyty Geniusz!
Autor: Geniusz - okładka płyty Rasmentalism Białas gościnnie u Rasmentalism! Piosenka Dzisiaj Nie Zasnę zapowiedzią płyty Geniusz!

Ramentalism powróciło z nowym numerem! W piosence zatytułowanej Dzisiaj nie zasnę, gościnnie swoją zwrotkę nagrał członek SBM Label, Białas! Jak brzmi ich wspólny utwór? O czym jest? Przekonajcie się sprawdzając - na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2020: Dzisiaj nie zasnę to tytuł najnowszego singla duetu Rasmentalism, który zapowiada piąty oficjalny album pt. Geniusz.  Gościnnie w utworze pojawił się filar SBM - Białas. Jak tłumaczą autorzy: Parafrazując klasyka - wszyscy jesteśmy GENIUSZAMI. Albo nikt z nas. O tym będzie ta płyta i o tym jest ten numer. A Białas? Jeśli chodzi o rap, to jemu do tego miana najbliżej. Więc jest tu z nami. Też jesteśmy zaskoczeni. Za produkcję teledysku odpowiedzialni są Alex Pak oraz Jasiek Ciesielski z kolektywu Widok.

Rasmentalism - płyta Geniusz

Po dwóch latach od premiery płyty Tango, która uzyskała świetne recenzje oraz bardzo dobre przyjęcie w środowisku, Ras i Ment zapowiadają nowy krążek oraz nowego wydawcę materiału! Płyta Geniusz ukaże się nakładem Sony Music Polska, a jej premiera zaplanowana jest na 27.03.2020.

Na stronie https://www.rasmentalism.com dostępny jest pre-order edycji limitowanej nowego krążka, która zawiera zmienioną poligrafię, pakiet wlepek, plakat oraz dodatkową muzykę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze