Białas gościnnie u Rasmentalism! Piosenka Dzisiaj Nie Zasnę zapowiedzią płyty Geniusz!

2020-01-30 15:08 RW
Białas gościnnie u Rasmentalism! Piosenka Dzisiaj Nie Zasnę zapowiedzią płyty Geniusz!
Autor: Geniusz - okładka płyty Rasmentalism Białas gościnnie u Rasmentalism! Piosenka Dzisiaj Nie Zasnę zapowiedzią płyty Geniusz!

Ramentalism powróciło z nowym numerem! W piosence zatytułowanej Dzisiaj nie zasnę, gościnnie swoją zwrotkę nagrał członek SBM Label, Białas! Jak brzmi ich wspólny utwór? O czym jest? Przekonajcie się sprawdzając - na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2020: Dzisiaj nie zasnę to tytuł najnowszego singla duetu Rasmentalism, który zapowiada piąty oficjalny album pt. Geniusz.  Gościnnie w utworze pojawił się filar SBM - Białas. Jak tłumaczą autorzy: Parafrazując klasyka - wszyscy jesteśmy GENIUSZAMI. Albo nikt z nas. O tym będzie ta płyta i o tym jest ten numer. A Białas? Jeśli chodzi o rap, to jemu do tego miana najbliżej. Więc jest tu z nami. Też jesteśmy zaskoczeni. Za produkcję teledysku odpowiedzialni są Alex Pak oraz Jasiek Ciesielski z kolektywu Widok.

Rasmentalism - płyta Geniusz

Po dwóch latach od premiery płyty Tango, która uzyskała świetne recenzje oraz bardzo dobre przyjęcie w środowisku, Ras i Ment zapowiadają nowy krążek oraz nowego wydawcę materiału! Płyta Geniusz ukaże się nakładem Sony Music Polska, a jej premiera zaplanowana jest na 27.03.2020.

Na stronie https://www.rasmentalism.com dostępny jest pre-order edycji limitowanej nowego krążka, która zawiera zmienioną poligrafię, pakiet wlepek, plakat oraz dodatkową muzykę.

Najnowsze