Dawid Podsiadło pokazał swoją playlistę. Jakich hitów słucha artysta?

2020-01-17 11:49 RW
Dawid Podsiadło pokazał swoją playlistę. Jakich hitów słucha artysta?
Autor: Mateusz Ochocki / KFP/REPORTER / EAST NEWS Dawid Podsiadło pokazał swoją playlistę. Jakich hitów słucha artysta?

Internauci często zastanawiają się, jakich hitów słuchają największe gwiazdy muzyki. Preferują polskich, czy zagranicznych artystów? A może nie słuchają kawałków innych artystów i skupiają się na swoich dokonaniach? Dawid Podsiadło właśnie ujawnił listę 18. piosenek, które aktualnie grają w jego słuchawkach. Poznajcie playlistę i upodobania Dawida - na ESKA.pl!

Dawid Podsiadło - jakich piosenek słucha? To kolejny artysta, który w ramach akcji Now Playing w TIDAL podzielił się z fanami najczęściej słuchanymi przez siebie piosenkami. Wśród utworów, które działają na Dawida odprężająco pojawiły się kawałki polskich i zagranicznych gwiazd. Do ulubieńców artysty należą m.in. : Katie Melua, Billie Eilish, Lorde jak i Ralph Kamiński czy Daria Zawialow. Nie zabrakło również utworu Leci Nowy Future z najnowszej płyty Taco Hemingwaya, przy której muzycy mieli okazję współpracować.

Skąd taki wybór utworów? Jak stwierdził Dawid: - Ten zbiór pozwala mi popatrzeć na wszystkie wydarzenia z dystansem, spokojem i tak jakoś podumać.

Dawid Podsiadło - jakich piosenek słucha?

Now Playing pojawiło się w aplikacji w grudniu 2019 roku jako prezent od artystów dla użytkowników serwisu. Dostępne są tam playlisty ułożone przez ponad 500 twórców z całego świata. Dawid Podsiadło, Alicia Keys, The Weeknd, Sarsa, Natalia Nykiel, Bedoes to tylko niektórzy z nich. Dzięki Now Playing fani mają niepowtarzalną okazję, żeby poznać gust muzyczny swoich idoli, dowiedzieć się co ich inspiruje i jakich kawałków słuchają w wolnym czasie.

Playlisty ułożonej przez Dawida Podsiadło posłuchać można tutaj:

 1. Syd Matters - To All of You
 2. Katie Melua - The Flood
 3. Sufjan Stevens - Mystery of Love
 4. The Blaze - She
 5. Sanah - Idź
 6. Lord Huron - The Night We Met
 7. Billie Eilish - Ilomilo
 8. Lorde - Buzzcut Season
 9. Sharon van Etten - The End of the World
 10. Ralph Kaminski - Autobusy
 11. Anna Calvi - Hunter
 12. Phosphorescent - Song for Zula
 13. Daria Zawiałow - Saloniki
 14. The Streets - Dry Your Eyes
 15. The Walkmen - The Rat
 16. Spoon - The Ghost of You Lingers
 17. R.E.M - Losing My Religion
 18. Taco Hemingway - Leci nowy Future
Najnowsze