Dawid Podsiadło upiecze dla Ciebie ciasto. Piękny gest wokalisty

2021-02-01 10:10 Ewelina Kulasza
Na Stadionie Wrocław koncert Dawida Podsiadło jednak się odbędzie [DATA KONCERTU]
Autor: WBF Na Stadionie Wrocław koncert Dawida Podsiadło jednak się odbędzie [DATA KONCERTU]

Dawid Podsiadło już nie raz urzekł swoim dobrym sercem i osobowością niejednego fana. Tym razem postanowił upiec ciasto, a dokładniej sernik na szczytny cel. Chodzi oczywiście o Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, którą artysta wspiera co roku. Kwota aukcji już jest niesamowita, a to dopiero początek!

Dawid Podsiadło upiecze dla Ciebie ciasto. Piękny gest wokalisty. Przyznajcie się szczerze, kto nie chciałby aby jego idol upiekł mu ciasto i jeszcze dostarczył osobiście pod same drzwi? Z pewnością marzy o tym każdy! Dawid Podsiadło to muzyk o wielkim głosie, ale też wielkim sercu. Już nie raz urzekł Polaków swoją dobrocią, nie wspominając oczywiście o hitach, które za każdym razem wydaje. Wokalista po raz kolejny zdecydował się wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, jednak tym razem nie jest to rzecz materialna, a jego własnoręcznie upieczony Sernik á la Podsiadło. Mało tego, wcale nie chodzi o jeden sernik ale aż o trzy, które artysta nie dość, że upiecze sam, to jeszcze osobiście dostarczy je na terenie Polski osobom, które je wylicytowały.

Nie obyło się również bez specjalnej reklamy i promocji serników Dawida. Na jego Instagramie i YouTubie, pojawiła się zapowiedź Telezakupów Bambo, które wokalista poprowadził razem z Klaudiuszem Sevkoviciem. To nie tylko promocja wyjątkowego produktu, ale także opinie zadowolonych klientów. Na pozytywny odbiór aukcji wokalisty, wcale nie trzeba było długo czekać. Pojawiły się olbrzymie kwoty, których nie spodziewał się chyba sam Dawid Podsiadło!

Dawid Podsiadło piecze sernik na WOŚP

Licytacja sernika Dawida kończy się w Walentynki, czyli 14 lutego tego roku. Dokładny termin przekazania smacznej wygranej ma odbyć się po wcześniejszych ustaleniach obu stron - tej, która wylicytowała sernik i oczywiście muzyka nie później niż do 20 grudnia 2021 roku. Na ten moment (poniedziałek 01.02 rano) sernik osiągnął wartość 18 000,00 zł. Licytację znajdziecie TUTAJ. Poniżej możecie również zobaczyć, jak Dawid Podsiadło promował w specjalnej reklamie swój specjał.

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś
Najnowsze