Dawid Podsiadło - BILETY. Ceny, kiedy i gdzie kupić? [LEŚNA MUZYKA]

2019-10-04 9:44
Dawid Podsiadło
Autor: Kuczkowski/ Materiały prasowe

Dawid Podsiadło ogłasza akustyczną trasę! Jeszcze nie opadły emocje po niesamowitym koncercie na PGE Narodowym, podczas którego 60 tysięcy fanów śpiewało jego utwory, a Dawid, zgodnie z zapowiedzią złożoną fanom w sobotę ze sceny, ogłasza nową serię koncertów. Gdzie i kiedy kupić bilety? Jaka będzie cena? Dowiedzcie się na ESKA.pl!

Nadchodząca trasa „Leśna muzyka” będzie pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadło. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Jak wspomniał w trakcie koncertu, ekologia jest dla niego ważnym i istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.

„Leśną muzykę”, która startuje w styczniu 2020 roku, promuje mini dokument powstały przy współpracy z marką Red Bull. Przedstawia kulisy sesji akustycznej nagrywanej na Słowacji podczas, której Dawid z zespołem zarejestrował w plenerze 4 utwory. Pierwszy z nich - „Matylda” - właśnie w kameralnej, akustycznej aranżacji fani znają już z wykonania na PGE Narodowym.

Dawid Podsiadło trasa 2020 - Gdzie i kiedy kupić bilety? 

Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro Smart! ruszyła 3 października (czwartek), o godzinie 11:00. Limit zakupu na jednego użytkownika wynosi 2 sztuki. Sprzedaż otwarta rusza 4 października (piątek), o godzinie 11:00. Limit zakupu na jednego użytkownika to 4 sztuki.

Dawid Podsiadło koncerty 2020 - ceny

Ile kosztują bilety na koncerty Dawida Podsiadło? Na wszystkie występy w ramach trasy Leśna Muzyka ceny są jednakowe: 

  • Kategoria 1 - 199 PLN
  • Kategoria 2 - 149 PLN
  • Kategoria 3 - 99 PLN
  • Kategoria Premium - 249 PLN

Zobacz też: Eurowizja Junior 2019 - BILETY. Ceny wejściówek są dużym zaskoczeniem!

Dawid Podsiadło: Trasa Leśna Muzyka 2020 - CENA. Zasady sprzedaży biletów

Bilety na koncerty Dawida Podsiadło są imienne! Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. Organizatorzy nie ujawnili jeszcze cen wejściówek. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze