Dawid Podsiadło odwoła trzy wyprzedane koncerty?! Bezpieczeństwo ludzi zagrożone

2018-11-29 20:21
Dawid Podsiadło
Autor: Aneta Kwiatkowska/ East News Dawid Podsiadło - piosenki

Dawid Podsiadło napotkał na swojej drodze duże problemy. Trzy wyprzedane koncerty nie odbędą się w miejscu, w którym pierwotnie zaplanował. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Koncerty Dawida Podsiadło wyprzedały się w błyskawicznym tempie. Wokalista sprzedał wszystkie bilety na Małomiasteczkowej trasie w Warszawie (4 występy na Torwarze), Gdańsku, Szczecinie i Poznaniu. Właśnie w tym ostatnim mieście niespodziewanie napotkały go duże problemy. Podsiadło miał zagrać 4, 5 i 6 grudnia w poznańskiej Arenie, ale jak poinformowała Katarzyna Błochowiak z Centrum Prasowego Międzynarodowych Targów Poznańskich, hala do 17 grudnia będzie zamknięta dla publiczności!

Dawid Podsiadło koncerty - co się stało?

Co się stało, że Dawid Podsiadło przeniesie bądź co gorsza odwoła swoje koncerty w Poznaniu? W czasie prac montażowych doszło do problemów z jednym z elementów sufitu podwieszonego pod kopułą obiektu. Problem jest na tyle duży, że hala zostanie zamknięta do momentu uzyskania protokołu bezpieczeństwa.

Właściciele hali podczas specjalnej konferencji poinformowali, że wszystkie wydarzenia mają zostać przeniesione do innych miejsc należących do Międzynarodowych Targów Poznańskich. Gdzie w takim razie odbędzie się poznański koncert Dawida Podsiadły? Oficjalny komunikat pojawił się w czwartek wieczorem, 29 listopada. Dawid Podsiadło na swoim facebookowym profilu uspokoił swoich fanów i zapewnił, że wszystkie jego trzy koncerty w Poznaniu zostały przeniesione do Hali 3A. Co więcej, 30 listopada na stronie eventim.pl pojawi się dodatkowa pula biletów!

Dawid Podsiadło - tak wyglądał kiedyś! Ogromna metamorfoza twórcy hitu Nie Ma Fal

Przenosimy się do Hali 3A na terenie Miedzynarodowych Targów Poznańskich a KONCERTY ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN, W ZAPLANOWANYCH TERMINACH o tej samej godzinie. Wszystkie Wasze BILETY OCZYWIŚCIE ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ a jutro o 12:00 na eventim.pl trafi mała dodatkowa pula biletów na każdy koncert.

Oświadczenie wydał również organizator wydarzenia, czyli Good Taste Production. Pojawiły się dodatkowe wskazówki dotyczące wejścia do Hali 3A:

W związku z tym, jesteśmy zmuszeni przenieść zaplanowane na 4.12, 5.12 i 6.12 koncerty Dawida Podsiadło do hali 3A Międzynarodowych Targów Poznańskich. Daty i godziny koncertów pozostają bez zmian. Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują ważność i uprawniają do wejścia na koncert w nowym miejscu w dni, na które zostały zakupione.

Wszystkie osoby, które nabyły bilety przez internet otrzymają szczegółowe informacje drogą mailową od bileterii, w której dokonały zakupu - prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na wiadomość, która pojawi się u Państwa w ciągu 24 h. Osoby, które zakupiły bilety w punktach stacjonarnych proszone są o skontaktowanie się z bileterią, która oznaczona jest na bilecie.

Warto dodać, że 1 grudnia w Poznaniu miał się odbyć koncert Alana Walkera. Ten również został odwołany, a organizatorzy pracują nad wyznaczeniem nowego terminu wydarzenia.

Alan Walker odwołał koncert w Polsce! Co się stało? Jak zwrócić bilety?

Nowa płyta Dawida Podsiadło to Małomiasteczkowy, czyli nazywa się tak samo, jak pierwszy singiel. Bez wątpienia trzeci płyta Małomiasteczkowy to swego rodzaju eksperyment na twórczej mapie artysty, który tym razem zrezygnował ze współpracy z Bogdanem Kondrackim i powierzył swój los Bartkowi Dziedzicowi. Owocem ich współpracy jest krążek dużo bardziej taneczny niż dotychczasowe wydawnictwa artysty.  

Małomiasteczkowy to dziesięć utworów nagranych w całości po polsku. Krążek otwiera przewrotne Cantate Tutti, a zamyka utwór o nienawiści w sieci, Matylda. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze