Dawid Podsiadło oddał hołd Zbigniewowi Wodeckiemu. Doprowadził publiczność do łez!

2019-06-10 15:18
Podsiadło
Autor: East News / Jakub Wlodek/REPORTER

Dawid Podsiadło, to artysta, który jak niewielu innych, potrafi grać na emocjach. Nic więc dziwnego, że, gdy wykonał jeden z najsłynniejszych utworów Zbigniewa Wodeckiego publiczność miała łzy w oczach! Co zaśpiewał podczas Wodecki Twist Festiwal? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Zbigniew Wodecki, to wyjątkowy artysta, który na zawsze zapisał się w pamięci Polaków. Utwory muzyka zna każdy niezależnie od wieku, a na jego cześć stworzony został Wodecki Twist Festiwal. Podczas uroczystego koncertu wielkie przeboje takie jak Rzuć to wszystko co złe, Zacznij od Bacha i Lubię wracać wykonywały gwiazdy polskiej muzyki. Wśród nich był między innymi Dawid Podsiadło. Występ wokalisty wzruszył publikę do łez! 

Przeczytaj też: Gdyby Bedoes był kobietą. Wyjątkowa wersja 'Nadchodzi Lato' zaskoczy fanów!

Wodecki Twist Festiwal - kto wystąpił? 

Prócz Dawid Podsiadło na scenie pojawili się między innymi Brodka, Igor Herbut, Gaba Kulka, Anna Maria Jopek i Matt Dusk. Druga odsłona krakowskiego festiwalu na cześć zmarłego Zbigniewa Wodeckiego okazała się prawdziwym sukcesem.

Dawid Podsiadło śpiewa utwór Wodeckiego. Publika płakała!

Dawid Podsiadło podczas Wodecki Twist Festiwal zaśpiewał piosenkę Lubię wracać z repertuaru zmarłego artysty. Wykonanie Podsiadło wzruszyło publiczność do łez! Artysta włożył w ten występ wiele serca, a słuchacze mogli na chwilę przenieść się w niezwykły świat, który Zbigniew Wodecki przedstawiał nam przez lata. Wykonanie zgodnie uznane zostało przez internatów, jako powalający hołd dla zmarłego artysty. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji go usłyszeć, to nagranie znajdziecie poniżej. 

Najnowsze