Dawid Podsiadło

i

Autor: AKPA // screen z Playera

Dawid Podsiadło nie zaczynał w X Factorze, a w... Mam Talent! NIE przeszedł dalej

2023-02-08 14:55

Mało kto pamięta, że oprócz X Factora, Dawid Podsiadło ma na swoim koncie także występ w... Mam Talent. Wokalista zakończył swoją przygodę z formatem na etapie castingów. I to bynajmniej nie dlatego, że był słaby. Artysta postanowił zachować się lojalnie wobec kolegów z zespołu.

Dawid Podsiadło w Mam Talent - o tym fakcie z życia najpopularniejszego polskiego wokalisty wiedzą tylko prawdziwi fani. Wyprzedający dziś stadiony w naszym kraju artysta przeszedł długą drogę, zanim znalazł się na samym szczycie. Dawid jest przykładem zwycięzcy popularnego talent show, któremu udało się zrobić realną karierę muzyczną. W 2012 roku Podsiadło ponownie wziął udział w programie X Factor. Za pierwszym razem odpadł z powodu nieznajomości tekstu i zgubienia melodii. Prowadzony przez Tatianę Okupnik dotarł do samego finału, ostatecznie sięgając po nagrodę główną. Na dowód, iż warto było na niego głosować, nie trzeba było długo czekać. Już w kolejnym roku na rynku ukazała się debiutancka płyta piosenkarza zatytułowana Comfort and Happiness. Mało kto jednak pamięta o tym, że zanim pojawił się X Factor, a Dawid Podsiadło postawił na karierę solisty, brał udział w castingu do Mam Talent ze swoją grupą Curly Heads. Jurorzy szybko poznali się na jego talencie. On jednak zrezygnował.

Sanah wspomina porażkę w Mam talent i The Voice of Poland. Usłyszała okropne słowa!

Dawid Podsiadło nie miał łatwych początków. Jego droga do kariery była kręta

Dawid Podsiadło w Mam Talent

Droga na szczyt w przypadku Dawida była kręta. Po odpadnięciu z X Factora, wspólnie z kolegami z zespołu Curly Heads, zgłosili się na casting do Mam Talent. Wokalista zrobił piorunujące wrażenie na jurorach w przeciwieństwie do towarzyszących mu muzyków. Agnieszka Chylińska była bezwzględna.

Jeśli pozwolicie Dawidowi przejść dalej jako soliście, my jesteśmy trzy razy na tak - powiedziała.

Artysta nie przystał na złożoną mu i jego kolegom propozycję.

Przyszliśmy tu jako Curly Heads i wyjdziemy stąd jako Curly Heads - odpowiedział.

Reszta jest już historią. 

Sonda
Koncerty Dawida Podsiadły - które wolisz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE