Dawid Podsiadło

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Dawid Podsiadło kończy karierę?! "Powoli będę wycofywał się w cień"

2023-05-28 12:55

Diamentowe płyty, wyprzedane trasy koncertowe i rzesza fanów, która czeka na kolejne projekty potwierdzają, że artysta odniósł ogromny sukces i znakomicie odnalazł się na polskiej scenie muzycznej. Nic więc nie wskazywało na to, że nadchodzące lato będzie dla Dawida czasem podsumowań i nowych planów, które nie wszystkim mogą się spodobać. Wokalista zaskoczył fanów swoim wyznaniem dotyczącym... końca kariery!

Koniec kariery Dawida Podsiadło, to z pewnością jeden z najgorszych scenariuszy, który fani 30-latka mogą sobie wyobrazić. Artysta jest obecnie w znakomitej formie muzycznej. Jego koncerty wyprzedają się jak świeże bułeczki, a hitowe kawałki podbijają listy przebojów. Ostatnie lata były dla niego naprawdę intensywnym czasem. Liczne nagrody, wyróżnienia, współprace i trasy koncertowe po całej Polsce udowodniły, że Dawid jest jednym z najlepszych artystów młodego pokolenie w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że jedno z jego ostatnich wyznań mogło wszystkich zadziwić. 30-latek poinformował, że w najbliższym czasie zamierza zejść ze sceny i zmienić swój kierunek zawodowy.

Dawid Podsiadło w wersji disco. Ten eksperyment mocno podzielił fanów

Dawid Podsiadło nie miał łatwych początków. Jego droga do kariery była kręta

Dawid Podsiadło - zakończenie kariery

Artysta, w rozmowie z Arturem Rawiczem z okazji swoich 30. urodzin, zdradził swoje plany na najbliższe lata. 30-latek ujawnił, że planuje w niedługim czasie zejść ze sceny. Fani jednak mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ nie oznacza to, że Dawid zupełnie zrywa z muzyką. Wokalista chce zająć się karierami młodych artystów.

Powolutku, ale to myślę o kolejnych dziesięciu latach, na przestrzeni tych kolejnych dziesięciu lat raczej bym się wycofywał w cień i stanął po drugiej stronie – chciałbym pomagać innym artystom robić rzeczy fajne niż wszystko robić na swoje konto. To jest taki genialny, ogromny plan.

Dawid dodał, że w jego życiu wydarzyło się wiele dobrych rzeczy, za które jest niesamowicie wdzięczny i które udowadniają mu, że talent, odrobina szczęścia i współpraca z odpowiednimi ludźmi są przepustką do spełniania marzeń i realizacji swoich celów. Po zaskakującym wyznaniu artysty, fani zaczęli zasypywać jego media społecznościowe prośbami o to, by przemyślał swoją decyzję raz jeszcze. Przyznają, że nie wyborażają sobie polskiej sceny muzycznej bez niego.

Szesnastoletni Dawid Podsiadło śpiewa w bibliotece. To tam rozpoczęła się jego kariera

Dziękujemy Ci za wspaniałą muzykę, nie uciekaj tylko tak szybko w ten cień,

bo będzie nam smutno 😢Skromność Dawida na przestrzeni 10 lat się nie zmieniła. Życzę kolejnych sukcesów w karierze, 100 lat spełniania marzeń a Panu Redaktorowi kolejnego wywiadu z Dawidem za 10 lat 🙂

Czekamy na kolejnych dziesięć, 20, 100 lat twojej twórczości!