Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło z nowym singlem! Fani nie kryją zachwytu

2021-04-07 13:35 Adam Bysiek
Dawid Podsiadło i Daria Zawiałow
Autor: KFP/REPORTER;Artur Zawadzki/REPORTER

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło we wspólnym utworze! Wiemy już na pewno, że tajemnicze posty pojawiające się od kilku dni w sieci to nie primaaprilisowa wkrętka Darii Zawiałow. Artystka zapowiedziała właśnie, już oficjalnie, że wyda nową piosenkę z, kochanym przez fanów, Dawidem Podsiadło. Artyści z całą pewnością stworzyli prawdziwą muzyczną perełką.

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło zaskoczyli wszystkich i ogłosili, że pracują nad wspólnym utworem. Ich fani nie kryją swojego zachwytu. Artyści w tym samym momencie zamieścili na swoich tablicach tajemnicze hasło brzmiące "短すぎる夢.." Od tej chwili wiedzieliśmy, że to już nie żart, a artyści szykują coś specjalnego. Co ciekawe to samo japońskie hasło możemy zobaczyć również w jednym z wideo promujących nową płytę Darii Zawiałow. To chyba wiele wyjaśnia! 

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło w duecie

Nowy singiel Darii Zawiałow będzie prawdziwą muzyczną petardą! Wszystko za sprawą obecności Dawida Podsiadło i intrygującej, zmuszającej do myślenia promocji kolejnego wydania. Czy ktokolwiek z Was zastanawiał się nad pochodzeniem muzyki, którą słuchać w animacji promującej płytę Darii Zawiałow  もうすぐ新曲が出る (tłum. „Wkrótce ukaże się nowa piosenka”)? Właśnie w tym miejscu Internet rozwiewa wszelkie wątpliwości, ponieważ dzięki aplikacji Shazam wiemy, że wspólny utwór Darii Zawiałow i Dawida Podsiadło zbliża się wielkimi krokami. W aplikacji po sprawdzeniu pochodzenia utworu i ścieżki dźwiękowej automatycznie wyświetla się Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło.  

To z pewnością jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2021 roku. Szczególnie po tym jak duet już raz wykonał utwór Gdybym miała serce na jednym z koncertów Darii z trasy promującej album Helsinki.

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło - Za krótki sen

Utwór Za krótki sen będzie drugim po przebojowym Kaonashi singlem, zapowiadającym trzeci album Darii Zawiałow. Postać Dawida Podsiadło z pewnością nada tej płycie wyjątkowego brzmienia. Gwiazda zdradziła, że piosenka Za krótki sen, nagrana z Dawidem Podsiadło ukazała się 8 kwietnia 2021 roku. Poniżej zobaczycie teledysk i posłuchacie tej wyjątkowej piosenki. 

Najnowsze