Dawid Podsiadło - nowa płyta 2022 rozbije bank! Kiedy premiera albumu?

i

Autor: Piotr Tarasewicz / Sony Music Poland Dawid Podsiadło - nowa płyta 2022 rozbije bank! Kiedy premiera albumu?

Dawid Podsiadło: bilety na koncerty Post Produkcja. Kiedy, gdzie i po ile kupić? [CENY]

2022-06-23 12:04

Dawid Podsiadło wyrusza w nową trasę koncertową! To wiadomość, na którą od dawna czekali fani popularnego polskiego artysty. Najwięksi miłośnicy jego muzyki z pewnością zastanawiają się, gdzie i za ile można kupić bilety na występy artysty. Najważniejsze informacje na temat wejściówek znajdziecie niżej.

Dawid Podsiadło ogłosił nową trasę koncertową. Seria koncertów nosi nazwę Post Produkcja, a występy odbędą się w różnych częściach naszego kraju. Decyzja o wyruszeniu w trasę nie jest przypadkowa. Tour ma promować nowy album, którego premiera odbędzie się już wkrótce. Warto wybrać się na przynajmniej jeden z koncertów, ponieważ to właśnie na nich będzie można usłyszeć najnowsze piosenki Dawida. Nie zabraknie też jego największych hitów. Kiedy i gdzie odbędą się koncerty?

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Podsiadło - KONCERTY Post Produkcja 2022: kiedy i gdzie wystąpi? [DATY, MIASTA]

Dawid Podsiadło: Post Produkcja 2022. Bilety - kiedy i gdzie kupić?

Informacja o biletach na koncerty w ramach trasy koncertowej Post Produkcja to coś, czego szukają fani Dawida Podsiadły. Sprzedaż wejściówek rozpoczęłą się w środę 22 czerwca 2022. O godzinie 12:00 ruszyła przedsprzedaż dla użytkowników Allegro Smart.

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Druga tura sprzedaży biletów na trasę Post Produkcja rozpoczęła się dzień później, czyli w czwartek 23 czerwca. Ostatnie bilety będą do kupienia w piątek 24 czerwca. Bilety na wszystkie koncerty Dawida Podsiadły można kupić TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE: Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Sonda
Dawid Podsiadło - czy wybierzesz się na koncert Post Produkcja Tour?

Dawid Podsiadło: Post Produkcja 2022. Ceny biletów

Ceny biletów na koncerty z trasy Post Produkcja 2022 to bardzo ważna informacja dla fanów Dawida Podsiadły. Z pewnością niektórzy zastanawiają się, czy będą mogli sobie pozwolić na zakup wejściówki. Okazuje się, że wejściówki można kupić od 99 zł lub 159 zł, w zależności od miasta.