Dawid Kwiatkowski wprawił mamę w zakłopotanie. Nie wiedziała, co się dzieje!

2022-11-08 10:52
Dawid Kwiatkowski
Autor: AKPA

Dawid Kwiatkowski i jego mama kolejny raz udowodnili, że mają świetną relację! Wokalista wprawił ją w małe zakłopotanie, jednak ta zamiast się obrazić po prostu zaczęła się śmiać. O co dokładnie chodzi? Sprawdziliśmy!

Dawid Kwiatkowski zaskoczył swoją mamę. Wokalista, podczas rozmowy przez telefon, wprawił ją w małe zakłopotanie. Dawid Kwiatkowski ma ze swoją mamą bardzo dobre relacje. Łączy ich niesamowita więź, której żadne z nich się nie wstydzi. Choć odniósł ogromny sukces i zdobył dużą sławę, to nigdy nie odciął się od swoich bliskich. Artysta chętnie pokazuje, jak spędza czas z ukochaną mamą. Choć kiedyś ich relacje nie były tak dobre, m.in. ze względu na chorobę alkoholową Agnieszki Kwiatkowskiej, to teraz starają się spędzać ze sobą każdą wolną chwilę, by nadrobić stracony czas. Jego fani często przyznają, że ich relacja daje im nadzieję, że wspólnie można pokonać najtrudniejsze wyzwania. Dawid wziął nawet ze swoją mamą udział w programie Starsza pani musi fiknąć, w którym podjęli się ekstremalnych wyzwań. Ostatnio opublikował filmiki, podczas którego wprawił swoją rodzicielkę w zmieszanie!

Dawid Kwiatkowski prosi fanów o wsparcie. Nie tak miał wyglądać ten występ!

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Dawid Kwiatkowski - mama

Dawid Kwiatkowski wprawił swoją mamę w zakłopotanie! Ostatnio popularna stała się zabawa, która polega na rozmowie przez telefon mając na sobie słuchawki, w których leci głośna muzyka. Chodzi o to, by przeprowadzić rozmowę z bliską osobą nie mając pojęcia, co mówi i jakie tematy porusza. Druga osoba, nie zdając sobie sprawy z tego, co się dzieje, często jest zakłopotana, ale też zdziwiona odpowiedziami osoby dzwoniącej. Na podobny challenge zdecydował się Dawid Kwiatkowski, który postanowił zadzwonić do swojej mamy. Ta, nie wiedząc co się dzieje, zadawała wokaliście różne pytania, by dowiedzieć się o co chodzi.

Roxie Węgiel dostała prezent od Dawida Kwiatkowskiego. Ten gest sporo mówi o ich relacji!

Co z tobą?

Ty pijesz?

Halo?

Dawid Kwiatkowski ma ze swoją mamą bardzo dobrą relację, więc kompletnie nie była ona zdziwiona takim telefonem. Choć w jej głosie można wyczuć zakłopotanie, to niemal przez całą rozmowę nie mogła powstrzymać śmiechu przez to, że kompletnie nie mogła dogadać się ze swoim synem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze