Dawid Kwiatkowski w ESKA Live - jakie piosenki zaśpiewał? [SETLISTA]

2021-10-24 12:57
Dawid Kwiatkowski w obiektywie, podczas koncertu w ESKA Live!
Autor: TOMASZ RADZIK

Dawid Kwiatkowski to kolejny artysta, który pojawił się ESKA Live. Na chwilę przed premierą wyjątkowego koncertu, który z pewnością zachwyci wszystkich fanów wokalisty, prezentujemy jego setlistę. Jakie piosenki wykonał na żywo artysta? Nie zabrakło największych hitów, jak i wielkich niespodzianek!

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live to coś, czego nie mogą przegapić fani i sympatycy tego popularnego piosenkarza! Znany z hitów Bez ciebie i Proste artysta to kolejna gwiazda, która zdecydowała się na wzięcie udziału w formacie, jakiego jeszcze nie było. Czytelnicy ESKA.pl i słuchacze Radia ESKA mogą poczuć się, jakby byli na prawdziwym koncercie, a to wszystko, nie wychodząc ani na moment z domu. Show Dawida Kwiatkowskiego w ramach ESKA Live zostało zaplanowane na wtorek, 26 października, na godzinę 12:00. Na kilka dni przed premierą koncertu uchylamy rąbka tajemnicy. Sprawdźcie, jakich utworów nie zabraknie podczas wyjątkowego występu jednego z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia.

Sonda
Słuchasz piosenek tego wokalisty?

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live

Setlista koncertu Dawida Kwiatkowskiego z pewnością zadowoli wszystkich jego wielbicieli. Na scenie ESKA Live artysta zaprezentuje doskonale znane wszystkim hity Bez ciebie oraz Proste, które zapowiadają jego nowy album studyjny. Nie zabraknie też śpiewanego przez niego na regularnych koncertach coveru Dance Monkey oraz... prawdziwej, muzycznej niespodzianki! Wbijajcie 26 października na ESKA.pl i sprawdzajcie, co jeszcze przygotował Dawid. Startujemy w samo południe!

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! [ZAPOWIEDŹ]
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze