Dawid Kwiatkowski - Say Yes. PREMIERA nowego teledysku!

2016-11-28 13:20
Dawid Kwiatkowski - Say Yes. PREMIERA nowego teledysku!
Autor: fot. YouTube/Dawid Kwiatkowski screen z teledysku do DAWID KWIATKOWSKI- SAY YES (prod. Konrad OldMoney)

Dawid Kwiatkowski pokazał zupełnie nową twarz! Czy nowa piosenka będzie przebojem nadchodzącej jesieni? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

Dawid Kwiatkowski pokazał nowy teledysk! Say Yes swoją premierę miał 27 listopada 2016, a tylko w jeden dzień od premiery zebrał tysiące wyświetleń na YouTube. Wokalista po trzech latach działalności rozpoczyna nowy rozdział w swojej karierze. Pierwsze komentarze świadczą o tym, że nowa droga twórczości podoba się jego fanom. Fani wyrażają swój zachwyt, a piosenka ich zdaniem wkrótce będzie wielkim hitem.

Dawid Kwiatkowski - teledysk Say Yes

Nie ma tajemnicy w tym, że Dawid Kwiatkowski teledyskiem do Say Yes pokazuje swoją nową twarz. Dynamiczny klip posiada wszystko, co powinien mieć światowej jakości - muzyczny obrazek. Być może choreografia w nim zawarta wzorowana była na produkcjach ekipy Justina Biebera. Zresztą przekonajcie się sami i oceńcie w komentarzach pod artykułem.

Sam utwór pt. Say Yes jest singlem promującym nadchodzący, czwarty album Dawida Kwiatkowskiego. Płyta powstaje we współpracy wokalisty z kanadyjsko-amerykanskim producentem znanym jako Konrad OldMoney.

Dawid Kwiatkowski - Say Yes

 

Najnowsze