Dawid Kwiatkowski - Pop & Roll to nowa płyta na 2014 rok. Sprawdź, kiedy premiera! [VIDEO]

2014-10-06 15:03

Dawid Kwiatkowski - Pop & Roll to nowa płyta na 2014 rok. Sprawdź, kiedy premiera i dowiedz się, jaki tytuł będzie miał pierwszy singiel. Dawid ujawnił także, czego możemy się spodziewać po jego nowym teledysku!

Dawid Kwiatkowski - Pop & Roll to nowa płyta na 2014 rok. Wydanie nowej płyty będzie połączone z kolejną trasą koncertową młodego wokalisty. Dawid umieścił właśnie na swoim Facebooku krótki film video z następującym opisem:

"Tak jak mówiłem. Wszystko w tym filmiku. Nazwa nowej płyty, nowej trasy koncertowej i zapowiedź teledysku do pierwszego singla o nazwie "Jak to?". To będzie kolejny rok w busie, kolejny rok na festiwalach i kolejny rok z Wami. Dziękuję za tą szanse".

>>> Jak zmieniamy czas na zimę 2014? Sprawdź i posłuchaj Clocks!

Nowa płyta Dawida ukaże się już 19 listopada 2014. Teledysk do singla promującego płytę został nakręcony w Barcelonie. Nie wiadomo jeszcze, kiedy oficjalna premiera klipu do "Jak To?".

Zobacz filmową zapowiedź nowej płyty i trasy koncertowej Dawida Kwiatkowskiego - na ESKA.pl!


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze