Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Dawid Kwiatkowski podpadł widzom The Voice Kids. Teraz proszą o wyjaśnienia

2023-04-24 10:45

Bitwy w drużynie Dawida Kwiatkowskiego przeszły już do historii. Przedfinałowy etap wywołał ogromne emocje, które były spowodowane nie tylko fenomenalnymi występami i niebywałymi talentami wokalistów. Wielkie wzburzenie wywołała także decyzja trenera, która bardzo nie spodobała się widzom programu. Swoje niezadowolenie wyrażają w komentarzach i postach.

Dawid Kwiatkowski rozwścieczył widzów The Voice Kids 2023. Decyzja, którą podjął trener nie spodobała się fanom programu do tego stopnia, że proszą o wyjaśnienia i apelują o przywrócenie ich faworytki do programu. Przyznają, że artysta popełnił ogromny błąd, który może wpłynąć na zwycięstwo wokalisty z jego drużyny, który dotrze do finału. Fani The Voice Kids 6 nie mogą wybaczyć mu tego, że za sprawą jego decyzji, z programu odpadła, według nich, jedna z najbardziej utalentowanych młodych gwiazd. Podkreślają również, że będą musieli poważnie się zastanowić, czy zdecydują się na to, by głosować na kogoś z jego drużyny w wielkim finale.

13-latek objawieniem The Voice Kids. Trenerzy zbierali szczęki z podłogi po jego występie

The Voice Kids: Dawid Kwiatkowski walczył, żeby powstrzymać łzy!

The Voice Kids 2023 - Julia Kuś

Julia Kuś w The Voice Kids 2023 zdobyła wierne grono fanów. Widzowie już podczas jej pierwszego występu przyznali, że młoda wokalistka powinna trafić do finału i wygrać program. Podopiecznej Dawida Kwiatkowskiego udało się dojść bardzo daleko. Podczas słynnych bitew, wraz z Leonem Olekiem i Alkiem Szwarnowieckim wykonała utwór Zabierz tę miłość Julii Wieniawy i Macieja Musiałowskiego. Ich występ wywołał tak ogromne emocje, że trenerzy z trudem powstrzymywali łzy wzruszenia. Dawid Kwiatkowski nie miał łatwego wyboru. Autor hitu Bez Ciebie potrzebował chwili, by zdecydować, który z uczestników najbardziej zasługuje na to, by trafić do kolejnego etapu. Ostatecznie postawił na Leona.

Takiego występu w The Voice Kids jeszcze nie było! "To było absolutnie magiczne"

The Voice Kids 2023 - Dawid Kwiatkowski

Decyzja Dawida Kwiatkowskiego bardzo nie spodobała się widzom programu. Choć podkreślają, że Leon ma znakomity głos, a jego talent jest niebywały, to właśnie Julia Kuś miałaby największe szanse na to, by wygrać program. Fani The Voice Kids 2023 są zdenerwowani i podkreślają, że trener popełnił ogromny błąd. Proszą go o wyjaśnienia i podkreślają, że muszą się zastanowić, czy w finale będą głosować na kogokolwiek z jego drużyny.

Bardzo szkoda Julii, która mogła wygrać cały progra

Urzekł mnie przepiękny głos Julii zaśpiewała cudownie piosenkę to ona powinna zostać wybrana❤️❤️A Alek super zaśpiewał fajnie się go słuchało. Gratulacje dla Leona❤️👏👏

Cała trójka śpiewała super ale mnie wzruszył głos Julii i to ona powinna przejść

Tutaj był akurat najcięższy wybór , ale jak można nie było wybrać Julci myślę że by wygrała