Dawid Kwiatkowski mówi złym emocjom: Nieważne! Piosenka zapowiedzią hitowej płyty!

2021-10-26 12:33
Dawid Kwiatkowski mówi złym emocjom: Nieważne! Piosenka zapowiedzią hitowej płyty!
Autor: Dagmara Szewczuk / Warner Music Poland Dawid Kwiatkowski mówi złym emocjom: Nieważne! Piosenka zapowiedzią hitowej płyty!

Utwór Nieważne to trzeci singiel z albumu, który ukaże się już w ten piątek. Klip jest najodważniejszym, najbardziej artystycznym i symbolicznym obrazem w karierze artysty. Przekonajcie się sami oglądając już teraz.

Hity Jesieni 2021: Mocny i wyrazisty teledysk Nieważne powstał podobnie, jak poprzednie, według scenariusza napisanego przez Dawida, który miał bardzo dokładną wizję jak ma ten obraz wyglądać. - Codziennie świat wmawia nam kolejne kłamstwa, w które zaczynamy wierzyć, zaczynamy martwić się czymś, co nigdy się nie wydarzy. Presja staje się naszym codziennym towarzyszem. Jest jednak jedna wyspa, na której to wszystko jest nieważne. To miłość - opowiada artysta. Singiel mówi o ukojeniu, jakie daje miłość. Wszystkie złe bodźce, oceny którym jesteśmy poddawani, świat i osoby, które próbują nami sterować - to w obliczu miłości staje się Nieważne. To kochana osoba staje się naszym azymutem, spokojem, harmonią i odpowiedzią. 

Płyta Dawida Kwiatkowskiego - zamów w preorderze [Premiera 29.10.2021]

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Przed utworem Nieważne ukazały się dwa przebojowe single - Bez Ciebie i Proste, które szturmem podbiły radiowe listy przebojów. Singiel Bez Ciebie zdobył status platynowego i z tym utworem Dawid Kwiatkowski zdobył Bursztynowego Słowika na festiwalu w Sopocie. Proste znalazło się na pierwszymi miejscu najczęściej granych utworów w rozgłośniach radiowych. Utwory mają niemal 20 milionów odsłuchań w serwisie Spotify a klipy zostały obejrzane 28 milionów razy!

Premiera albumu Dawida Kwiatkowskiego już 29.10.2021! Ten album to nowy rozdział w muzycznej ewolucji artysty, który powraca z nową energią, dojrzałością i siłą, zdobywając coraz szersze rzesze fanów. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze