Dawid Kwiatkowski, Kacper Blonsky i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 19.02.2021

Dawid Kwiatkowski, Purple Disco Machine i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 19.02.2021
Autor: single cover art Dawid Kwiatkowski, Purple Disco Machine i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 19.02.2021

Nowości muzyczne od zawsze poprawiają humor i sprawiają, że dzień staje się lepszy. 19 lutego 2021 wśród nowych propozycji w Radiu ESKA pojawiły się głównie utwory o miłości. O tej tematyce śpiewa Dawid Kwiatkowski i Kacper Blonsky. Kto jeszcze? Przekonajcie się sprawdzając listę premier już teraz!

New Music Friday w Radiu ESKA 19.02.2021 to wielkie hity, wielkie gwiazdy i wielkie powroty! Z nowym kawałkiem po dłuższej przerwie pojawił się Dawid Kwiatkowski. Trener uczestników w The Voice Kids zaśpiewał przejmujący kawałek o miłości. Bez ciebie to pierwszy singiel zapowiadający nowy album artysty. Drugiej połówce za pośrednictwem piosenki postanowił podziękować także Kacper Blonsky. Twórca hitu Eluwina, bohater Fame MMA 9, wydając piosenkę pt. Tylko Ty, zrobił ogromną niespodziankę Julii Kosterze. To nie koniec niespodzianek, jeśli chodzi o nowości muzyczne w Radiu ESKA!

Nowości Muzyczne 2021 - imprezowe kawałki podnoszą temperaturę na koniec zimy!

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 19.02.2021

Dawid Kwiatkowski i Kacper Blonsky, to jedyni polscy przedstawiciele w New Music Friday w Radiu ESKA. Jeśli chodzi o zagraniczne podwórko, to tu również jest ciekawie. Zaskakujący, utwór z funkującą duszą wydał niemiecki DJ i producent, Purple Disco Machine. Tino Schmidt do swojej nowej propozycji zaprosił brytyjską piosenkarkę Moss Kenę, a także nowojorski duet elektroniczny The Knocks. Fireworks tym samym, to godny następca megahitu Hypnotized.

Pamiętacie jeszcze Ne-Yo? Wykonawca hitu Closer pojawił się gościnnie w piosence zatytułowanej Shake i tym samym mocnym przytupem powrócił na muzyczny rynek. Waszej uwadze polecamy również drugi singiel z rozszerzonej wersji płyty Positions, Ariany Grande. Mowa o utworze Test Drive. Hitem może zostać także singiel Fake A Smile, który rozpoczyna nową erę w karierze Alana Walkera. 

New Music Friday w Radiu ESKA 19.02.2021 - LISTA

  • Purple Disco Machine - Fireworks
  • Dawid Kwiatkowski - Bez Ciebie
  • Alan Walker - Fake A Smile
  • L.L.A.M.A, Ne-Yo, Carmen DeLeon - Shake 
  • KIDDO - My 100
  • Dimitri Vegas & Like Mike, DVBBS, Roy Woods - Too Much
  • Kacper Blonsky - Tylko Ty
  • Ariana Grande - test drive
  • Coldabank & Freedo - Just Wanna Dance
Najnowsze