Dawid Kwiatkowski chciałby być niewidzialny. Powód jest zupełnie niemoralny!

2018-04-11 13:55
Dawid Kwiatkowski na randce był 3 tygodnie temu. Co jeszcze zdradził podczas Przesłuchania?
Autor: Fot. YouTube/ESKA Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski dał się przesłuchać ESCE! Jakie ciekawe i pikantne fakty ze swojego życia zdradził ? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl

Czy Dawid Kwiatkowski wie jak nazywała się Mama Muminka zanim urodziła Muminka? Jakie sekrety wyciągnięto z niego podczas 'Przesłuchania"? Wokalista i juror The Voice Kids chętnie odpowiadał na pytania i dał się lepiej poznać. Niektóre ciekawostki są wręcz pikantne, a nawet niemoralne! Prócz tego wykazał się jak zawsze sporym poczuciem humoru. 

Ofenbach - zespół, YouTube, Party, Katchi. Zobacz ich Przesłuchanie w ESCE!

Autor: brak danych

  Ofenbach to genialni twórcy, którzy swoimi hitami zauroczyli nie tylko Polaków. Przy ich utworach jak 'party' i oczywiście słynne i kochane przez wszystkich Katchi, bawimy się na każdej imprezie tego sezonu. Rozgrzewać nas będą z pewnością jeszcze prze

Dawid Kwiatkowski - co zdradził w przesłuchaniu? 

Dawid Kwiatkowski nie zna żadnego fajnego rudego, a słowa, których nie lubi  w ojczystym języku to rarytas, rzeżucha, rajtuzy. Jego pomnik powinien być wielki i ze złota! Ale to nie wszystko. Prócz żartobliwych, tradycyjnych pytań, wokalistę przesłuchano na okoliczności jego twórczości. Dawid przyznał między innymi, że liczby 9893, które są nazwą jego płyty to... jego stary kod do telefonu! Możecie poznać też śmieszną historię z dzieciństwa wokalisty. Piosenkarz wspomniał również, że jego największym marzeniem jest bycie niewidzialnym. Powód? Mógłby kraść ze sklepów! 

Dawid Kwiatkowski - co napisał na tabliczce? 

Jak każdy z gości przesłuchania, Dawid Kwiatkowski również otrzymał specjalną tabliczkę, którą musiał trzymać przed sobą podczas odpowiadania na pytania. Każda z zaproszonych gwiazd prócz imienia wpisuje wybrany przez siebie numer. Co oznacza '96 zapisane przez wokalistę? To oczywiście rok jego narodzin. Więcej o Dawidzie możecie dowiedzieć się oglądając poniższe filmy: 

Najnowsze