Głośnik w klipie do Sun Goes Down

i

Autor: fot. YouTube David Guetta - Sun Goes Down: premiera teledysku. Głośnik atakuje świat!

David Guetta - Sun Goes Down: premiera teledysku. Głośnik atakuje świat!

2015-09-24 15:33

Po promocji singla Hey Mama przyszedł czas na kolejny utwór! W klipie do numeru Sun Goes Down głośnik zamienia się w słońce, samolot i zegar na Big Benie! Sprawia to, że ludzie na całym świecie poznają nową piosenkę Davida Guetty! Obejrzyjcie wideo na Eska.pl!

David Guetta Sun Goes Down teledysk: kolejna część animowanej opowieści od Davida Guetty już jest! Oficjalna premiera klipu do Sun Goes Down odbyła się 23 września 2015 roku w serwisie YouTube. W wideo nie pojawia się niestety wokalista zespołu Magic! - Nasri Atweh, duet Showtek, Sonny Wilson oraz David Guetta. Widzimy natomiast głośnik, jako słońce, z którego gra kawałek "Sun Goes Down". Obejrzyjcie premierowo teledysk do singla z albumu Listen!

David Guetta nowy teledysk:

To już piąty singiel z szóstego studyjnego albumu zatytułowanego "Listen", który doczekał się teledysku. To kolejny tym samym animowany klip od francuskiego DJa. Trzeba przyznać, że jak zwykle artysta popisuje się sporą kreatywnością! Taki, komputerowo stworzony obraz przykuwa sporą uwagę oglądających. Przykładem tego niech będzie wideo do nagrania "Bad", który w serwisie YouTube ma blisko 400 milionów odsłon! Nie gorszy wynik posiadają teledyski do "Shot Me Down" (blisko 218 milionów) i "What I Did For Love" (ponad 50 milionów odsłon). 

Teledysk do "Sun Goes Down" w 15 godzin od premiery doczekał się blisko 115 tysięcy odsłon. Animacja to opowieść o głośniku, z którego leci najnowsza piosenka Davida Guetty. Wspomniany głośnik zamienia się we wszystko, co możliwe i raduje uszy słuchaczy na całym świecie! Czy teledysk jest proroczy? Sprawdzimy w kolejnych notowaniach Global Listy Radia ESKA, a najbliższe już w niedzielę od godziny 17. 

 

RW