David Guetta - płyta 7 ONLINE za darmo. Gdzie słuchać i jakie piosenki?

2018-09-14 11:51
David Guetta - płyta 7 ONLINE. Gdzie słuchać i jakie piosenki
Autor: fot. okładka płyty 7

David Guetta wrócił z siódmym studyjnym albumem! Na krążku znajdziecie hit Like I Do, Goodbye oraz utwór, w którym francuski producent wykorzystał sample przeboju Suzan Vegi! Szczegóły na ESKA.pl

David Guetta - płyta 7 ONLINE to opcja, z której skorzysta wiele osób. Utwory z najgorętszej płyty jesieni podrzucamy w tym miejscu. Siódmy studyjny krążek pojawił się 14 września 2018 i jest pierwszym od czterech albumem najpopularniejszego DJ-a naszych czasów. Album możecie wygrać na antenie Radia ESKA i wkrótce na ESKA.pl! Słuchajcie i sprawdzajcie uważnie!

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

David Guetta - płyta 7 ONLINE: gdzie słuchać

Nowa płyta Davida Guetty sprawdzi się podczas jesiennych imprez oraz będzie poprawiać humor w długie, kapryśne, październikowe/listopadowe i grudniowe wieczory. Album dostępny jest we wszystkich internetowych sklepach muzycznych, a fragmenty podrzucamy poniżej tego artykułu!

David Guetta - historia

David Guetta od kilkunastu lat wyznacza trendy w muzyce radiowej! Artysta udowodnił, że jest najlepszym producentem hitów już w 2002 roku. Wtedy wypuścił debiutancki album pt. Just A Little More Love, na którym znajdziecie hit Love Don't Let Me Go. Dwa lata później na drugim krążku pt. Guetta Blaster, znalazł się megahit The World Is Mine. Singlem tym postawił bardzo konkretny krok na rynku muzycznym. Chociażby za sprawą wydania właśnie tego krążka zadebiutował na 39. miejscu prestiżowego zestawienia DJ Mag. W końcu przyszedł rok 2007 i płyta pt. Pop Life. Doskonale znacie z tego wydawnictwa hit Love Don't Let Me Go, Love Is Gone oraz Baby When The Light! 2009 rok to wydanie kolejnego albumu z radiowymi hitami tj. When Love Takes Over, Sexy Bitch, One Love i Memories! Wszystkie te numery podbiły listę hitów Radia ESKA. Piątym studyjnym albumem w karierze francuskiego DJ-a jest oczywiście jeszcze bardziej hitowe Nothin But The Beat. Na albumie masa znakomitych singli m.in. Where The Girls At, Little Bad Girl, Without You, Turn Me On, I Can Only Imagine oraz jeden z największych hitów naszych czasów, Titanium. Artysta wydał również reedycję tego krążka. Promowały ją single: She Wolf (Falling To Pieces), Just One Last Time, a także Play Hard z Akonem. Guetta pokazał muzyczną dojrzałość na krążku pt. Listen. Nad swoim szóstym krążkiem współpracował m.in. z Aviciim. 

Gromee Orcheston 2018: BILETY, MIEJSCE, DATA, GOŚCIE

David Guetta - piosenki z płyty 7 ONLINE

Piosenki na płycie 7 to potencjalne hity! Na krążku znajdziemy zarówno nowe utwory jak i hity, które już doskonale znamy, m. in. 2U z Justinem Bieberem, Flames z Sią, Like I Do z Martinem Garrixem, Goodbye z Jasonem Derulo oraz ostatni hit Don't Leave Me Alone nagrany z bijącą rekordy popularności Anne-Marie. W jednym z utworów David Guetta wykorzystał sample z hitu Tom's Diner, Suzan Vegi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze