David Guetta i Sia - niezawodny duet wraca! Let's Love z ważnym przekazem

2020-09-11 11:02 Rafał Wróblewski
David Guetta i Sia - niezawodny duet wraca! Let's Love z ważnym przekazem
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy David Guetta i Sia - niezawodny duet wraca! Let's Love z ważnym przekazem

Po zgromadzeniu ponad 2 miliardów streamów z poprzednich współpracy, David Guetta i Sia, ponownie połączyli siły przy nowym singlu Let's Love. Jak brzmi utwór i czy stanie się hitem jesieni 2020? Możecie ocenić sami - słuchając na ESKA.pl!

David Guetta i Sia - niezawodny duet wraca z nowym utworem. Artyści wspólnie zdobyli wiele szczytów list przebojów, odkąd po raz pierwszy nawiązał współpracę w 2011 roku i stworzył megahit Titanium. Piosenka, która dziś ma ponad miliard streamów, dotarła do 3. miejsca radiowego zestawienia w USA i była piątym numerem Guetty w top 10 notowania Billboard Hot 100. Następnie, w 2012 roku artyści wrócili z She Wolf (Falling To Pieces), który zgromadził 500 milionów odsłon na YouTube. Później były jeszcze Bang My Head z Fetty Wapem (2015) oraz Flames (2018), który był najczęściej emitowanym utworem w europejskich rozgłośniach.

David Guetta & Sia - piosenka Let's Love

Nowa piosenka Let's Love została wyprodukowana i nagrana podczas tegorocznej izolacji. Piosenka ma nieść przesłanie miłości i nadziei na całym świecie. W tym roku David Guetta zebrał 1,5 miliona dolarów na rzecz walki z Covid-19 i skutkami pandemii dzięki streamowanym na żywo występom w Miami i Nowym Jorku, które przyciągnęły ponad 50 milionów widzów.

David Guetta rozpoczął niedawno nowy projekt na elektronicznej scenie - Future Rave. We współpracy z MORTENEM, wypuścił w ubiegłym miesiącu EP-kę - Future Rave, którą tak fani jak i DJ-e chętnie usłyszeliby na żywo. Okazja nadarzy się w 2021 roku, gdy Francuz ponownie da serię występów pod hasłem F**k Me I' Famous w klubie Hï Ibiza.

Ponadto, pod pseudonimem Jack Back, David Guetta zremiksował piosenkę Head & Heart, Joela Corry'ego, która obecnie jest numerem 1 w Wielkiej Brytanii. Gdyby tego było mało, Guetta wyprodukował charytatywny singiel latynoskiej supergupy Human(X) - Pa' La Cultura. 

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze