Daria Zawiałow - wiek, koncerty, ślub, piosenki, Szansa na sukces

2020-08-08 15:36
Daria Zawiałow - wiek, koncerty, ślub, piosenki, Szansa na sukces
Autor: fot. materiał prasowy Sony Music Polska Daria Zawiałow - wiek, koncerty, ślub, piosenki, Szansa na sukces

Daria Zawiałow to autorka hitów Kundel Bury czy Mailinowy chruśniak. Kim jest prywatnie? Ile ma lat i kiedy wzięła ślub? Informacje, które ciekawią internautów sprawdzicie na ESKA.pl

Daria Zawiałow - wiek, koncerty, ślub, piosenki, Szansa na sukces - ciekawią was najbardziej! Kim jest Daria Zawiałow? Kariera młodej wokalistki nabrała szaleńczego tempa, gdy tylko wydała debiutancki album A kysz. Pochodzą z niego single pt. Miłostki, Lwy, Malinowy chruśniak oraz Kundel bury. Jeszcze większą popularnością cieszył się drugi album Helsinki. To właśnie na nim znalazł się numer Hej Hej. Artystka wystąpiła na wielu największych muzycznych festiwalach. 

Daria Zawiałow - wiek

Ile lat ma Daria Zawiałow? Wiek wokalistki może ciekawić osoby, które są zaskoczone wysokim poziomem prezentowanym przez artystkę. Daria Zawiałow ma zaledwie 27 lat.

Daria Zawiałow - koncerty

Pomimo młodego wieku artystka wystąpiła na największych muzycznych festiwalach w Polsce. W tym roku jest jedną z głównych gwiazd Męskiego Grania. Wspólnie z Królem i IGO nagrała hymn Świt.

Daria Zawiałow - ślub

Daria Zawiałow wzięła ślub 21 maja 2016 roku. Jej życiowym partnerem jest Tomasz Kaczmarek, z którym poznała się w X-Factorze.

Daria Zawiałow - piosenki

W marcu 2017 roku artystka wydała album A kysz. Pochodzą z niego hity tj. Kundel bury, Malinowy chruśniak, Na skróty czy Miłostki. Artystka ma na koncie występ z Piotrem Roguckim z zespołu Coma oraz wykonała cover utworu Purple Rain. W 2019 roku ukazał się drugi longplay Darii Helsinki.

Daria Zawiałow - Szansa na sukces

Daria Zawiałow wystąpiła w X-Factorze, ale nie wszyscy wiedzą, że ma również na koncie udział w Szansie na sukces. W finale wygrała z Mariuszem Myrchą oraz Małgorzata Jamroży, czyli Margaret! Wokalistka zwyciężyła śpiewając utwór pt. Miłość jest jak pogoda, Kasi Cerekwickiej.

Ewa Farna - ślub, mąż, rodzice, waga. Artystka odpowiada internautom! [VIDEO]

Autor: brak danych

  Ewa Farna - ślub, mąż, rodzice, waga, fryzury, film - to frazy, które często wpisujecie w Google, by dowiedzieć się więcej o autorce hitu Echo. Dowiedzcie się z ESKA.pl, co wokalistka robi z mężem przed koncertem, jak wspomina udział w Szansie na Sukces, kt

Najnowsze