Daria Zawiałow w duecie na nowej płycie! Czy będzie hit na miarę Bubbletea?

Daria Zawiałow i Hanczak
Autor: ESKA

Po niespełna dwóch latach od zaprezentowania światu albumu Helsinki Daria Zawiałow wypuściła singiel Kaonashi, który zapowiada jej trzeci w karierze krążek. Wokalistka opowiedziała Hanczakowi z Radia ESKA o swoim nowym utworze, przekazie zawartym w stworzonym do niego teledysku, jak również o tym, czego możemy spodziewać się po całym wydawnictwie.

Daria Zawiałow - wywiad z artystką jest już dostępny na ESKA.pl. Nowy rok zapowiada się bardzo ekscytująco zarówno dla samej artystki, jak i wszystkich jej fanów. Po zdobyciu list przebojów w 2019 roku za sprawą singli z doskonale przyjętego i nagrodzonego Fryderykiem albumu Helsinki Daria Zawiałow ani na moment nie zwalnia tempa, czego dowodem jest premiera singla Kaonashi, który zapowiada trzeci w karierze longplay artystki. Nawiązujący do brzmienia lat 80. kawałek spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony słuchaczy, tak samo jak stworzony do niego teledysk, w którym wokalistka porusza ważny problem, jakim jest bez wątpienia przemoc domowa. W wideo stworzonym przez Daniela Jaroszka, poza Darią, wystąpił czołowy polski aktor Dawid Ogrodnik. Między innymi o tej współpracy piosenkarka opowiedziała w rozmowie z Hanczakiem.

Daria Zawiałow - wywiad

Rok 2020 okazał się bardzo trudny dla wszystkich. Daria Zawiałow nie może go jednak zaliczyć do całkowicie nieudanych. Sporą popularnością w naszym kraju cieszył się jej numer stworzony z Quebonafide, czyli Bubbletea, a sama wokalistka wykorzystała czas pandemii produktywnie, nagrywając swój kolejny album studyjny. Gwiazda zdradziła, że i na nim nie zabraknie zaskoczeń. Jednym z nich będzie duet z... Posłuchajcie, co do powiedzenia o nadchodzącym projekcie miała Daria Zawiałow.

Daria Zawiałow o singlu Kaonashi i nowej płycie - wywiad
Najnowsze