Daria Zawiałow, Sanah, ATB, Jubel i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 15.01.2021!

2021-01-15 13:34
Daria Zawiałow, Sanah, ATB, Jubel i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 15.01.2021!
Autor: single cover art Daria Zawiałow, Sanah, ATB, Jubel i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 15.01.2021!

15 stycznia 2021 to wyczekiwana data dla wszystkich fanów Darii Zawiałow. Po tym, gdy wyśpiewała megahit Bubbletea, wróciła z solowym singlem zapowiadając jednocześnie wydanie trzeciego studyjnego albumu. Połowa stycznia to również szczególny moment dla fanów Sanah, która wydała następcę hitu Szampan, czyli utwór Ale Jazz. To jednak nie koniec niespodzianek!

Muzycznych prezentów i ciekawostek w New Music Friday w Radiu ESKA 15.01.2021 jest znacznie więcej. Wśród premier, które zostawimy wam do oceny, nie mogło zabraknąć nowej wersji hitu mającego 23 lata. Mowa o 9PM, czyli debiutanckim singlu w karierze Andre Tannebergera, bardziej znanego jako ATB. Duet Topic i A7S doskonale wiedzą, że modne jest teraz przerabianie kultowych utworów, więc postanowili za zgodą niemieckiego producenta, wziąć na warsztat wspomniane, instrumentalne 9PM. W nowej wersji z wokalem numer nosi tytuł Your Love (9PM). Jeśli chodzi o nowości muzyczne 2021, to rok z mocnym uderzeniem zaczyna również szedzki duet Jubel, który odświeżoną odsłoną hitu On The Beach podbijał europejskie listy hitów w wakacje 2019. Sebastian Atas i Victor Sjöström wysyłają w świąt weekendowe wibracje.

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 15.01.2021

Jakie nowe hity walczą o Wasze uznanie? Daria Zawiałow, Sanah, nowa wersja hitu ATB, Jubel, ale również Riton, Anne-Marie, Komodo, a także Vize, który nawiązał współpracę z kultowym zespołem Tokio Hotel. Oto lista premier w New Music Friday w Radiu ESKA 15 stycznia 2021

  • Sanah feat. Vito Bambino - Ale Jazz
  • Daria Zawiałow - Kaonashi
  • ATB x Topic x A7S - Your Love (9PM)
  • Jubël - Weekend Vibe
  • Riton x Nightcrawlers ft Mufasa & Hypeman - Friday (Dopamine Re-Edit)
  • VIZE x Tokio Hotel - White Lies 
  • Komodo - Send Me An Angel
  • Anne-Marie x KSI x Digital Farm Animals - Don't Play

Na najlepsze hity z New Music Friday możecie głosować w ramach Gorącej 20 - trzecie notowanie w styczniu - już 15.01.2021 od godziny 21:00. Tymczasem kliknijcie i wybierzcie najlepszą premierę w Bitwie Hitów.

Najnowsze