Daria Zawiałow

i

Autor: materiały prasowe Sony Music Poland

Daria Zawiałow postawiła na nowy look. Fani oczarowani jej wyglądem!

2022-06-27 14:03

Zgodnie z zapowiedziami Daria Zawiałow była jednym z gości Dawida Podsiadło podczas jego trasy po stadionach. Artystka pojawiła się na ostatnim z zaplanowanych show, który miał miejsce w Chorzowie. Uwagę fanów przykuła nie tylko jej doskonała forma wokalna, ale również fryzura. Piosenkarka postawiła na klasycznego kucyka.

Daria Zawiałow jest dziś jedną z największych gwiazd kobiecej sceny muzycznej. Mimo wielkiej sławy artystka rzadko dzieli się informacjami dotyczącymi jej życia prywatnego, jasno dając do zrozumienia, że chce, by pisać o niej jedynie w kontekście wydawanej muzyki. Trudno jednak przejść obojętnie obok ostatniego looku piosenkarki, którym zaskoczyła podczas chorzowskiego koncertu Dawida Podsiadło. Artystka dołączyła do wokalisty razem z Vito Bambino, by wspólnie wykonać jeden z największych hitów zeszłego roku I Ciebie też, bardzo. Kilkadziesiąt tysięcy osób, które zgromadziły się na Stadionie Śląskim, dało się ponieść muzycznym emocjom. Po wszystkim Daria Zawiałow, dla której był to jeden z największych koncertów, jakie grała, zamieściła w sieci zdjęcie zza kulis. Fani przede wszystkim zachwycili się jej wyglądem. Piosenkarka postawiła na klasycznego kucyka z ery A Kysz! oraz mieniący się brokat.

Dawid Podsiadło w Chorzowie. Ekstatyczny koncert z Vito Bambino, Darią Zawiałow, Ralphem Kaminskim i Arturem Rojskiem

Sonda
Czy lubisz twórczość Darii Zawiałow?

Daria Zawiałow zachwyciła fanów

Darka dosłownie błyszczała na scenie! Gwiazda, która uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem, czego dowodem była jej ostatnia era Wojny i noce, postawiła na srebrny brokat, który był widoczny nawet z daleka.

daria glitter zawiałow!! ✨

Wyglądałaś tak pięknie!

Obłędny ten make up i fryzurka!

Darka wyglądasz nieziemsko! - piszą fani w komentarzach. 

Cóż, nie sposób się nie zgodzić.

Daria Zawiałow o wygranych Fryderykach, Sanah i Dawidzie Podsiadło