Daria Zawiałow: jak dobrze znasz jej piosenki? [QUIZ]

2021-05-04 14:41 Jakub Adamiak
Daria Zawiałow: jak dobrze znasz jej piosenki? [QUIZ]
Autor: WBF Daria Zawiałow: jak dobrze znasz jej piosenki? [QUIZ]

Daria Zawiałow urodziła się w Koszalinie. Jest polską piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką. W 2000 roku wystąpiła w programie Od przedszkola do Opola, gdzie zaśpiewała piosenkę Rzeka z repertuaru Wolnej Grupy Bukowina. Na swoim koncie ma ogromną ilość hitów. Czy jednak znacie wszystkie piosenki Darii Zawiałow? Sprawdźcie się już teraz w naszym quizie.

Daria Zawiałow to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Na swoim koncie ma ogromną ilość hitów, które na koncertach bardzo dobrze się sprawdzają i uwielbiają je miliony jej fanów. Artystka 21 maja 2016 roku wyszła za gitarzystę Tomasza Kaczmarka, znanego z występów w Całej Górze Barwników. Para poznała się w trakcie czwartej edycji programu X-Factor. Po ślubie przyjęła nazwisko męża, jednak muzyczną karierę kontynuuje pod nazwiskiem panieńskim. Wśród największych hitów Zawiałow są między innymi: Hej, Hej!, Punk Fu!, Świt, Kaonashi, czy wydany w 2021 roku duet z Dawidem Podsiadło.

Daria Zawiałow - koncerty 2021. Daty, miejsca, bilety

Postanowiliśmy stworzyć dla prawdziwych fanów specjalny quiz, który sprawdzi Waszą wiedzę na temat piosenek Darii Zawiałow. Czy zdobędziecie komplet punktów?

Spot Radia Supernova
Najnowsze