Daria Zawiałow i Quebonafide w nowym hicie? Nadchodzi Bubbletea 2.0?

Daria Zawiałow
Autor: YouTube/QueQuality

Duet Daria Zawiałow i Quebonafide okazał się strzałem w dziesiątkę. Nic dziwnego, że tak wielu fanów ma nadzieję na kolejne efekty tej współpracy. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wokalistka opublikowała zdjęcie, które może nasunąć pewne skojarzenia. Wszystko przez użyty w opisie symbol. O szczegółach na ESKA.pl.

Daria Zawiałow i Quebonafide w kolejnym projekcie? Taka informacja z pewnością byłaby spełnieniem marzeń niejednego fana tego duetu, który ma na swoim koncie wielki hit BUBBLETEA. Pochodzący z albumu Romantic Psycho kawałek odniósł ogromny sukces w sieci na długo przed wybraniem go jako oficjalny singiel promujący wydawnictwo i nakręceniem do niego teledysku. Piosenka przebiła nawet popularnością numer SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ, który jako pierwszy promował ostatni krążek rapera. Czy niebawem otrzymamy kolejny utwór od Darii i Quebo?

Jak wiadomo, Daria Zawiałow skupia się obecnie na nagrywaniu swojego kolejnego, trzeciego już w karierze krążka, który zgodnie z zapowiedziami powinien mieć premierę wiosną przyszłego roku. Jedną z zapowiedzi albumu ma być piosenka Wojny i Noce. Za pośrednictwem mediów społecznościowych artystka opublikowała zdjęcie zza kulis sesji zdjęciowej, które opatrzyła opisem po japońsku i emoji flagi Japonii. Czy to można odczytywać jako zapowiedź kolejnego numeru z Quebo?

Koncerty przełożone na 2021 rok

Daria Zawiałow i Quebonafide - nowa piosenka

Japonia to kraj, w którym zakochał się Quebonafide. To właśnie tam powstał klip do jego kawałka Między słowami. Nawet ostatni album rapera, na którym znalazł się singiel nagrany z Darią Zawiałow został wydany pod tytułem Romantic Psycho Japan Edition. I choć może być to zwykły przypadek, to fani wokalistki spodziewają się kolejnej współpracy tego duetu.

Najnowsze