Daria wraca z hitem Truth na wiosnę! Przedpremierowo zagramy go w Radiu ESKA

i

Autor: Pelican Daria wraca z hitem Truth na wiosnę! Przedpremierowo zagramy go w Radiu ESKA

PRZEDPREMIEROWO

Daria wraca z hitem Truth na wiosnę! Przedpremierowo zagramy go w Radiu ESKA

2023-03-29 15:43

Nie można o niej mówić, że jest to wyłącznie wokalistka od hitu Paranoia. Zdobyła serca słuchaczy w The Voice of Poland po to, by kilka lat później wypuścić megahit Love Blind. Była o krok od reprezentowania Polski na Eurowizji w 2022 roku, a wiosną 2023 rozkochała w sobie publiczność biorąc udział w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Daria Marcinkowska powraca na muzyczną ścieżkę, a my mamy w tym swój udział. Piosenka Truth swoją przedpremierową emisję będzie mieć w Radiu ESKA! Kiedy i o której godzinie słuchać?

Daria od kilku tygodni zapowiadała, obiecywała i dotrzymała słowa. Artystka zamierza umilić słuchaczom wiosnę 2023 i zdecydowała, że to doskonała pora, by wypuścić utwór pt. Truth. Tak samo, jak w przypadku poprzednich jej utworów mamy do czynienia z osobistym przesłaniem piosenki. Jednak to kolejna taneczna propozycja, w nieco innej odsłonie. Akustyczne instrumenty przeplatane z wyrazistymi elementami muzyki soul mogą dawać poczucie, że Daria znów trafi do serc swoich fanów. 

Dźwięki Ściśle Tajne - słuchasz, zgadujesz, wygrywasz!

Daria od hitu Paranoia jako Miley Cyrus w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Daria - piosenka Truth w Radiu ESKA

Piosenka Truth swoją premierę ma 31 marca 2023. Wiosenną propozycję od polskiej wokalistki usłyszycie jednak dzień wcześniej, jeśli tylko włączycie Radio ESKA online. 30 marca 2023 przedpremierowo utwór Truth usłyszycie po godzinie 10:00.

Daria z piosenką Truth zamierza powalczyć o miejsce w czołówce list hitów. Jej kariera rozpoczęła się w marcu 2021 roku od singla Love Blind, który w krótkim czasie rozgrzał polskie stacje radiowe i zaznaczył jej obecność na scenie muzycznej. Kolejnym hitem Paranoia rozpędziła swoją karierę. Obecnie jest uczestniczką 18. sezonu popularnego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE