Daria Reczek: kim jest uczestniczka The Voice of Poland 10? Zachwyciła swoim głosem!

2019-11-30 19:38 MK / RW
Daria Reczek
Autor: materiały prasowe TVP

Dziesiąta edycja The Voice of Poland zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Trzeci odcinek muzycznego show zakończył fenomenalny występ Darii Reczek. Trzeba przyznać, że dziewczyna ma naprawdę świetny głos. Co o niej wiemy? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl.

Daria Reczek w The Voice of Poland to kolejna uczestniczka, której udało się zachwycić trenerów popularnego show. Widzowie programu po obejrzeniu występu Darii podczas przesłuchań w ciemno i pierwszych bitew nie mieli wątpliwości, co do tego, że jubileuszowa edycja może być jedną z najlepszych w historii programu. Właśnie m.in. za sprawą umiejętności wokalnych, jakie zaprezentowała młoda dziewczyna. Daria Reczek brawurowo przeszła przez castingi, a w programie udowodniła, że ma talent śpiewając hity: River, A Thousand Years, czy Young and Beautiful. Jej solowy singiel to na przekór wszystkich numer zatytułowany: Nie polubisz mnie. Z pewnością prędzej czy później zakochacie się w Darii i jej talencie. 

Daria Reczek - ile ma lat? Wiele osób zastanawia się i zadaje sobie takie pytanie. Piękna wokalistka urodziła się w 1999 roku, co oznacza, że skończyła 20 lat.

Daria Reczek w The Voice of Poland 10

Uczestniczka zdecydowała się na wykonanie pięknego utworu A Thousand Years z katalogu wokalistki Christiny Perri. Wykonanie Darii było tak zachwycające, że w jej stronę odwrócili się wszyscy jurorzy! Reczek zdecydowała, że swój talent będzie szlifować pod okiem chłopaków z Afromental, czyli Tomsona i Barona. Muzycy w bitwie zestawili Darię z równie utalentowaną Alicją Szemplińską. Trenerzy zdecydowali, że to jej rywalka zaśpiewała lepiej. Na szczęście Daria została skradziona przez Michała Szpaka, dzięki czemu rzutem na taśmę awansowała do nokautów! Tam udowodniła, że Michał podjął świetną decyzję i awansowała do odcinków na żywo. Tam również poradziła sobie znakomicie.

Daria Reczek to finalistka The Voice of Poland 10. 

Najnowsze