Daria - piosenka Paranoia pierwszy raz na żywo! Odpal ESKA Live

2021-10-14 13:03

To niesamowite widowisko muzyczne, które zaprezentowała w naszym studiu koncertowym Daria przejdzie do historii. Młoda i uzdolniona wokalistka postanowiła wykonać na żywo po praz pierwszy swój hit Paranoia. Koniecznie musicie zobaczyć ten wykon, który wywołuje ciarki!

Daria wystąpiła jako kolejna gwiazda na naszej multimedialnej scenie ESKA Live. Rozgrzała studio koncertowe do czerwoności. Nie ma się co dziwić. Ta młoda i utalentowana dziewczyna potrafi zrobić wyjątkowe muzyczne show. Jeżeli nie widzieliście całego koncertu Darii w ramach ESKA Live to musicie to nadrobić! Ale wcześniej zobaczcie pierwszy raz wykon Paranoi na żywo tylko na ESKA.pl.

Daria od Love Blind ze swoim największym hitem w ESKA Live! Tak brzmi na żywo

Daria - pierwszy wykon Paranoia na żywo! [ESKA Live]

Daria - kim jest?

Daria Marcinkowska ma 25 lat i pochodzi z Lazisk Górnych (miejscowość w województwie śląskim). Śpiewa od 7. roku życia, kiedy to zapisała się do przykościelnej scholi. Od zawsze wiedziała, że będzie śpiewać i stara się zrobić wszystko, by stało się to na profesjonalnym poziomie. Pomimo tego, że w swoim życiu próbowała wielu styli muzycznych (szkoliła się między innymi operowo) zdecydowała oddać się muzyce popularnej i stworzyła swój własny materiał. Zaraz po maturze wyjechała na studia aktorskie do Londynu, które jednak rzuciła po roku i rozpoczęła wokalistykę na London College of Music (BIMM School). Ukończyła ją w ubiegłym roku. W Londynie grała koncerty na wielu legendarnych scenach, takich jak: O2 Shepherds Bush, Omeara czy The Troubadour oraz miała możliwość współpracy z wieloma szanowanymi producentami branży muzycznej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze