Daria od Love Blind ze swoim największym hitem w ESKA Live! Tak brzmi na żywo

2021-10-14 13:19
Daria od Love Blind ze swoim największym hitem w ESKA Live! Tak brzmi na żywo
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Daria od Love Blind ze swoim największym hitem w ESKA Live! Tak brzmi na żywo

Daria znana z hitu Love Blind to kolejna nasza niespodzianka w ramach cyklu koncertów ESKA Live. Młoda i uzdolniona wokalistka postanowiła zaprezentować swój numer na multimedialnej scenie studia koncertowego Radia ESKA. Tak brzmi ten numer na żywo! Musicie koniecznie posłuchać.

Daria na scenie ESKA Live wykonała swój największy hit Love Blind na żywo. W studiu koncertowym Radia ESKA emocje sięgały zenitu. Cała ekipa znajdująca się w studiu była zachwycona tym wykonaniem. Jeżeli jeszcze nie widzieliście całego wyjątkowego widowiska muzycznego Darii, to musicie nadrobić zaległości. Najpierw jednak koniecznie zobaczcie wykon Love Blind na scenie ESKA Live.

Daria - piosenka Paranoia NA ŻYWO! Premierowy występ w ESKA Live

Daria - piosenka Love Blind na żywo [ESKA Live]

Daria - kim jest?

Daria Marcinkowska ma 25 lat i pochodzi z Lazisk Górnych (miejscowość w województwie śląskim). Śpiewa od 7. roku życia, kiedy to zapisała się do przykościelnej scholi. Od zawsze wiedziała, że będzie śpiewać i stara się zrobić wszystko, by stało się to na profesjonalnym poziomie. Pomimo tego, że w swoim życiu próbowała wielu styli muzycznych (szkoliła się między innymi operowo) zdecydowała oddać się muzyce popularnej i stworzyła swój własny materiał. Zaraz po maturze wyjechała na studia aktorskie do Londynu, które jednak rzuciła po roku i rozpoczęła wokalistykę na London College of Music (BIMM School). Ukończyła ją w ubiegłym roku. W Londynie grała koncerty na wielu legendarnych scenach, takich jak: O2 Shepherds Bush, Omeara czy The Troubadour oraz miała możliwość współpracy z wieloma szanowanymi producentami branży muzycznej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze