Daria gotowa na podbój świata. Jej droga na szczyt nie była łatwa! [ESKA Live]

2021-10-20 16:24
Daria
Autor: fot. TOMASZ RADZIK

Za sprawą kawałka Love Blind Daria stała się jedną z najbardziej obiecujących, a zarazem najpopularniejszych polskich wokalistek. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się o niej czegoś więcej, to jest ku temu okazja! Piosenkarka to kolejna gwiazda ESKA Live. Gwiazda nie tylko zaśpiewała, ale opowiedziała o swojej krętej drodze na szczyt.

Pogadane z Darią! Szczery wywiad o muzyce, planach i karierze

Daria w ESKA Live to coś, czego nie możecie przegapić. Chyba nie ma wśród słuchaczy Radia ESKA osoby, która nie kojarzyłaby hitu Love Blind. Piosenka bije rekordy popularności i aż strach pomyśleć, co będzie dalej, biorąc pod uwagę fakt, że to debiutancki singiel tej młodej i doskonale zapowiadającej się artystki. Daria jest bez wątpienia największym objawieniem muzycznym 2021 roku, który nie zamierza zwolnić i zapowiada kolejne hity. Artystka zawitała do eskowego studia, gdzie w ramach ESKA Live zaśpiewała nie tylko swój najpopularniejszy numer, ale również świeżutki singiel Paranoia oraz kilka coverów. W takim wydaniu jeszcze jej nie słyszeliście! Nie zabrakło też wywiadu. Pogadane z Darią jest już dostępne!

Sonda
Śledzisz karierę Darii?

Pogadane z Darią - wywiad

Jeśli Daria miała jakiekolwiek tajemnice, to po rozmowie z Rudym nie ma już żadnych! Podczas rozmowy z prezenterem Radia ESKA odnosząca coraz większe sukcesy wokalistka opowiedziała o ciężkich początkach swojej kariery, planach podbicia rynku muzycznego na całym świecie, a także o tym, czego możemy się spodziewać po jej debiutanckim krążku. Nie zabrakło też historii o tym, jak to się stało, że piosenka Love Blind pojawiła się w ESCE. Sprawdźcie pogadane z Darią już teraz!

Pogadane z Darią! Szczery wywiad o muzyce, planach i karierze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze