Daniel Rutkowski - wiek, wzrost, waga, żona, KSW, bilans walk, boks. Kim jest zawodnik MMA?

2022-09-26 16:45
Daniel Rutkowski
Autor: screen z instagrama/daniel_rutkowski

Daniel Rutkowski to czołowy zawodnik MMA w Polsce. Sportowiec ma na swoim koncie walki dla różnych organizacji. Ile waży Daniel Rutkowski? Jakiego wzrostu jest i jaki jest jego bilans walk? Zebraliśmy najważniejsze informacje o zawodniku w jednym miejscu!

Kim jest Daniel Rutkowski? To prawdziwy sportowiec! Daniel Rutek Rutkowski to jeden z najlepszych zawodników MMA w naszym kraju. Rutkowski jest zawodnikiem mieszanych sztuk walki wagi piórkowej, zapaśnikiem i bokserem. W swojej wieloletniej karierze walczył dla BAMMA i PLMMA. Daniel Rutkowski jest byłym mistrzem Babilon MMA oraz FEN w wadze piórkowej. W latach 2009-2015 Rutkowski zdobywał liczne medale na mistrzostwach polski w zapasach. Od 27 września 2021 roku jest członkiem największej organizacji MMA w Polsce - KSW. Od 2019 roku pozostaje mistrzem organizacji Babilon MMA w kategorii piórkowej oraz mistrzem organizacji FEN w kategorii piórkowej.

tak MIESZKAJĄ gwiazdy FAME MMA [LINKIMASTER, NITROZYNIAK] | ESKA XD - Hotplota #44

Daniel Rutkowski - wiek

Daniel Rutkowski urodził się 20 stycznia 1989 roku. Zawodnik mieszanych sztuk walki ma obecnie 34 lata.

Daniel Rutkowski - wzrost

Ile wzrostu ma Daniel Rutkowski? Zawodnik mierzy dokładnie 167 centymetrów.

Daniel Rutkowski - waga

Ile waży Daniel Rutkowski? To pytanie, które zadaje sobie wielu. A szczególnie jego rywale. Daniel Rutkowski jest zawodnikiem kategorii piórkowej, czyli do 66 kilogramów. Waga Daniela Rutkowskiego wynosi około 65,7 kg.

Daniel Rutkowski - żona

Czy Daniel Rutkowski ma partnerkę? Zawodnik jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Agnieszką Dydą. Agnieszka trenowała w klubie sportowym, gdzie pierwszy raz ją zauważył. Jednak tak naprawdę para poznała się przez Internet. Daniel Rutkowski i Agnieszka pobrali się w drugiej połowie 2021 roku.

Adrian Wieliczko - kim jest, wiek, wzrost, Fame MMA, Instagram

Sonda
Lubisz boks?

Daniel Rutkowski - KSW

Daniel Rutkowski jest związany kontraktem z federacją KSW od września 2021 roku. Jego debiut miał miejsce na gali KSW 64, 23 października 2021 roku.

Daniel Rutkowski - bilans walk

Daniel Rutkowski stoczył 17 walk, które przyniosły mu 13 zwycięstw i 3 porażki. Jedną z jego walk uznano za nieodbytą z powodu niezamierzonego faulu.

Prime MMA 3 - DATA: KIEDY jest gala? Kto walczy na Prime MMA 3?

Daniel Rutkowski - boks

Pomimo tego, że Daniel Rutkowski jest zawodnikiem MMA, to swoich sił próbował również w boksie. Niestety wygrał tylko raz. Trzykrotnie musiał pogodzić się z porażką. Jednak za każdym razem mierzył się ze znacznie bardziej doświadczonymi zawodnikami takimi jak Przemysław Runowski.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze