Daniel Borzewski

i

Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Daniel Borzewski - wiek, Mister, wzrost, taniec, kariera, Instagram

2021-08-22 11:08

Daniel Borzewski - wiek, Mister, wzrost, taniec, kariera, Instagram, te zapytania na temat Mistera Polski 2019 ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Konkurs piękności dla mężczyzn w naszym kraju po raz pierwszy odbył się w 1990 roku - wówczas statuetka dla najpiękniejszego Polaka powędrowała do Dariusza Młynarczyka. Co ciekawe, druga edycja Mistera Polski odbyła się dopiero po 16 latach.

Daniel Borzewski - wiek, Mister, wzrost, taniec, kariera, Instagram - te frazy wpisujecie w Google najczęściej na temat Mistera Polski 2019. Co warto wiedzieć o Danielu Borzewskim? Jego wielką pasją jest taniec - obecnie Borzewski związany jest z grupą taneczną Volt. Występował między innymi u boku Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021, a także podczas koncertów Wakacyjnej Trasy Dwójki i nie tylko! Co ciekawe Daniel pierwsze kroki w tej dyscyplinie stawiał w m.in. w Szkole Muzyki i Tańca Nutka w Płońsku. Borzewski pochodzi bowiem z miejscowości Nowe Radzikowo w województwie mazowieckim, położonej ok. 20 km od Płońska.

Zdobycie tytułu Mistera Polski to z pewnością bardzo duże wyróżnienie. Po 1990 roku, gdy w naszym kraju odbyła się pierwsza edycja tego konkursu, miała miejsce aż 16-letnia przerwa, regularnie co roku konkurs piękności dla mężczyzn wznawiany jest dopiero od 2006 roku. Poprzednikiem Daniela Borzewskiego, Misterem Polski 2018, jest model Tomasz Zarzycki. Tego rodzaju wyróżnienie może być z pewnością przepustką do medialnej kariery, czego przykładami są m.in. Rafał Maślak, który został Misterem Polski w 2014, czy Rafał Jonkisz, Mister Polski 2015.

Sonda
Śledzisz wybory Miss i Mistera Polski?

Daniel Borzewski: Instagram

Instagram Daniela to daniel.borzewski. Warto obserwować jego profil, bo oprócz tytułu Mistera Polski został wyróżniony także komplementarnym tytułem - Mister Social Media Mister Pytania na Śniadanie, a także reprezentant Polski na Miss Supranational 2021.

Daniel Borzewski: wiek

Mister Polski 2019 urodził się 17 sierpnia 1996 w Warszawie i ma obecnie 25 lat.

Daniel Borzewski: wzrost

Daniel Borzewski ma 188 cm wzrostu.

Daniel Borzewski: Mam Talent

Daniel, który jest tancerzem ma na koncie dziesiątki występów w programach telewizyjnych. Borzewski tańczył m.in. w programach Mam Talent, The Voice of Poland, Dance Dance Dance czy Taniec z Gwiazdami. Mogliśmy oglądać go także na trasie koncertów Lato, Muzyka, Zabawa.

Daniel Borzewski: dziewczyna, rodzina

Jak na razie Daniel nie zdradził zbyt wielu faktów ze swojego życia prywatnego. Ciężko także wywnioskować cokolwiek z jego konta na Instagramie. Daniel wrzuca czasem zdjęcia z dziewczynami, jednak nie określił, czy któraś z nich jest jego partnerką.

Eurowizja 2021. Występ Rafała Brzozowskiego. Jak sobie poradził?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE