Dance Monkey - teledysk bez muzyki! Najdziwniejsza wersja tego hitu!

2020-02-17 17:52 MK
Kard z teledysku Dance Monkey
Autor: YouTube/Without Music

Rok 2019 przyniósł nam wiele kawałków, które pokochały miliony. Jednym z nich był utwór Dance Monkey autorstwa Tones and I. Piosenka w bardzo szybkim tempie podbiła listy przebojów na całym świecie i do dziś jest jednym z najchętniej słuchanych numerów muzycznych. Na ESKA.pl już teraz możecie zobaczyć parodię oficjalnego klipu do Dance Monkey bez muzyki.

Dance Monkey - teledysk stworzony do wielkiego hitu 2019 roku podbił sieć! Wideo, w którym możemy przyglądać się szalonej zabawie starszych mężczyzn, wygenerowało już blisko 700 milionów odtworzeń w serwisie YouTube. Wyświetlenia te przełożyły się na pozycję singla na najważniejszych listach przebojów w niemalże każdym zakątku naszej planety. Również słuchacze Radia ESKA wielokrotnie wskazywali Dance Monkey jako swój ulubiony utwór w notowaniu 2 x Gorąca 20.

Bardzo charakterystyczny wokal, przebojowość oraz oryginalny pomysł na klip - to najważniejsze z czynników, które umożliwiły Tones and I wylansowanie międzynarodowego hitu, który nawet kilka miesięcy po swojej premierze, wciąż jest chętnie słuchany przez ludzi na całym świecie oraz bije nowe rekordy. Widzowie kanału Without Music, na którym pojawiają się parodie popularnych teledysków, jak sama nazwa wskazuje, pozbawionych muzyki, poprosili jego autorów, by kolejnym przerobionym przez nich wideoklipem był ten zrealizowany do hitu Dance Monkey. Na odpowiedź twórców nie trzeba było długo czekać!

Dance Monkey - teledysk bez muzyki

Klip do Dance Monkey bez muzyki odsłonił wszystko, co mogło dziać się na planie zdjęciowym? Być może! Autorzy kanału Without Music po raz kolejny nie pominęli żadnych detali. W najnowszym wideo, widzowie mogą usłyszeć, jakie dźwięki wydawały poszczególne przedmioty, czy też osoby zaangażowane do stworzenia wideoklipu.

Fani błyskawicznie zareagowali na parodię, twierdząc, że jest ona jeszcze bardziej zaskakująca od opublikowanego na kanale Tones and I oryginału. - Myślałam, że nic nie może być jeszcze dziwniejsze od oficjalnego klipu. Teraz przekonałam się, jak bardzo się myliłam - napisała jedna z internautek.

Najnowsze