Dance Dance Dance - premiera programu przesunięta! Kiedy zobaczymy nowe odcinki show?

2021-03-02 18:07 kl
Dance Dance Dance 3 - uczestnicy
Autor: materiały prasowe Roksana Węgiel i Oliwia Górniak

Dance Dance Dance - premiera nowej edycji show przesunięta. Zaplanowany na najbliższy piątek, 5 marca pierwszy odcinek nie odbędzie się. Trzecia edycja programu Dance Dance Dance pojawi się w wiosennej ramówce TVP jeszcze w marcu 2021 roku.

Premiera Dance Dance Dance przesunięta. Powodem zmiany daty premiery nowej edycji Dance Dance Dance jest stwierdzenie przypadku koronawirusa na planie programu. Decyzja ta została podjęta w trosce o bezpieczeństwo i zachowanie najwyższych standardów profilaktyki zdrowotnej w dobie trwającej pandemii wirusa SARS-CoV-2.

Dance Dance Dance - kiedy premiera?

Nowe odcinki trzeciej edycji Dance Dance Dane mamy zobaczyć jeszcze w marcu. W piątek, 5 marca o godz. 20:30 widzowie zobaczą premierowe odcinki Przesłuchań w Ciemno czwartej edycji The Voice Kids. Na scenie zaprezentują się uczestnicy z Małopolski, Dolnego Śląska oraz z Opolszczyzny.

Bez zmian pozostaje sobotnia emisja dziecięcego talent show. 6 marca o 20:00 będziemy mogli śledzić występy uczestników reprezentujących województwa lubelskie, podlaskie i świętokrzyskie. Ich muzyczne poczynania ocenią trenerzy Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.  

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James - 12-latka z głosem diwy! Trenerzy oniemieli
Najnowsze